Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kis közvélemény kutatást...

Egy kis közvélemény kutatást végzek! Kink kicsoda a példaképe és miért? Kort és nemet is írjatok légyszi! (Mármint a sajátotokat)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 29. 07:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1. A nagymamám, mert 70 éves kora ellenére aktív, jól tartja magát, rendben tartja a házat és az udvart, minden feladatot elvégez önállóan, odafigyel magára. Én is szeretnék olyan kitartó és szorgalmas lenni életem végéig, mint ő.


2. A volt fizikatanárom, aki a tanítás mellett emberileg is figyelt a tanítványaira. Szeretnék olyan jóindulatú, erkölcsös és emberiséges lenni, mint ő.


3. Egy orvos ismerősöm, aki sajnos nemrég meghalt. Szakmailag szeretnék ugyanolyan hozzáértő, magas tudású és emellett emberséges, megértő, türelmes és együttérző lenni, mimt amilyen ő volt.

2018. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20/L (előző vagyok)
2018. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és hogy ilyen részletesen kifejtettétek🙂❤️
2018. ápr. 29. 17:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Az anyukám aki egyedül nevelt fel és 3 műszakban dolgozik megállás nélkül hogy az anyagi körülményeink elfogadhatóak legyenek :) Számomra ő a példaképem
2018. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!