Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Szánnátok rám időt,...

Fiuk! Szánnátok rám időt, hogy leírjatok?

Figyelt kérdés
17,18 évesen mi a lány ideálotok?😉
2018. ápr. 1. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Hát ha full ideált nézek, ami mondjuk állom csaj lenne.


Külső:


- színes haj: kék zöld lila stb

- szemüveges

- szép aranyos arc és mosoly

- karcsú, vékony, feszes has

- Közepes mell, feszes fenék

- magasság mindegy


Belső:

- kedves

- szarkasztikus

- vicces

- önálló

- kicsit perverz, az se baj ha nagyon

- kicsit őrült

- legyen gamer


Persze a hajszín, meg testi adottságok igazából nekem annyira nem számítanak azon kívül hogy legyen vékony

19/F

-

2018. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amelyik jól tud szopni, tényleg az volt az ideálom ennyi idősen :D
2018. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21 vagyok de leírom mert nekem 18 évesen is ugyan az jött be mint most:)


Nekem ami nagyon fontos volt mindig az a tekintet, a szem, az arc és ezek után a testalkat:)


Kevés lánynak van/volt olyan igazán kedves tekintete amilyet én szeretek mert a többség mintha el lenne telve magával és ez igaz 13 tól felfelé rengeteg lányra/nőre.


Fontos hogy a szeme tudjon csillogni, és ne csak megfakult életunt tekintete legyen hanem látszódjon benne az öröm.


Arcról ilyeneket nem tudok mondani az vagy bejön vagy nem, a testalkat pedig legyen egy átlagos/vékonyabb. (még hajnál mondhatnám hogy fiús ne legyen mert az nem tetszik sehogy)


Innentől belsőre pedig én az aranyosabb lányokat szerettem. Értsd nem flegmul, nem áll ki a kapanyél a szájából, hanem megvan benne egy kisebb rajongás a másik iránt. Akivel lehet hülyéskedni, meg persze komolyan is beszélni. Illetve még ilyen ,,alap" dolgok hogy ne legyen önző ne csak a problémáit sorolja stb. mert sajnos ilyen is sok van.

2018. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!