Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány programotok volt?

Hány programotok volt?

Figyelt kérdés
Mikor új kapcsolatot kezdtetek az első három hónapban hány olyan közös programotok volt, amin csak ketten voltatok? (Mozi, színház, séta stb.)Ugyan mi már nem vagyunk tinik, de akkor is érdekel, szerintetek mi a normális. 47/L
2012. jan. 19. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
rengeteg.
2012. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Sok.
2012. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, de sok. Most is vannak, de barátokkal is sokszor megyünk ide oda. Az első három hónapban a barátok kicsit háttérbe voltak helyezve, azóta persze visszaállt az egyensúly. :)
2012. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem itt azt kell figyelembe venni, hogy nektek mennyire van igényetek illetve szükségetek, hogy megismerjétek jobban egymást. A ti saját igényeiteket kell összeegyeztetni.

Heti minimum egy ilyen alkalom azért kell, hogy legyen.

2012. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én még csak 29 vagyok, de eddig úgyláttam hogy "minnél több annál jobb" , illetve észre kell venni a partner igényét. Egy-egy meglepetés program mellett, van e szüksége rá egyáltalán mert ismertem már olyan lusta nőt hogy a boltig alig lehetett elcibálni :D
2012. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem igazán volt programunk, mert nagyon messze laktunk egymáshoz és munka után ő eljött ami már jó későn volt ekkor örültünk ha már aludhatunk mert mind ketten hajnalba indultunk útra, majd pár hónap múlva összeköltöztünk és innentől kezdve voltak csak közös programok
2012. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Számilag nem tudom mennyi, de nagyon sok!


22/N

2012. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi mindketten egyetemisták voltunk, vizsgaidőszak előtt ismerkedtünk meg, így nem túl sok. Én azt is programnak tartom, ha közösen otthon összebújva megnézünk egy filmet. 9. éve vagyunk házasok.
2012. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Őőő. Hát úgy... nem is tudom, akkor mindig kettesben voltunk, aztán lassan megismerkedtünk a baráti körrel is, de általában heti 1-2 társas és 4-5 kétszemélyes programunk van.
2012. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Most már látom, nem bennem volt a hiba!!!
2012. jan. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!