Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt ki fogom nőlni, vagy...

Ezt ki fogom nőlni, vagy valami betegség?

Figyelt kérdés

Keresgéltem, hogy mi bajom lehet, de semelyik probléma nem utal arra, ami velem van


Nincs különösebb ember viszonyom, azthiszem. Nem szoktam új emberekkel találkozni, ha igen, nem kezdek velük hamar beszélgetést. De amint felszállok a buszra, akaratlanul is okyan gondolataim lesznek, mint ,, túl hangosan veszek levegőt" ,, mindenki hallja, ahogy zihálok" ,, mindenki figyel, mert hangosan lélegzem" ,, hangosan nyelek" ,, túl sokat nyelek" ,, biztos kihallatszik a zene a fejhallgatómból, azért néznek furán"... Aztán lehet, hogy nem is furán néznek, csak én érzem ezt. Ilyen gondolataim vannak, amíg be nem érek suliba. Aztán az osztály terem előtt veszek egy nagy levegőt és megpróbálok a legtermészetedebbem mosolyogni. Vannak barátaim, nem sok, de őket nagyon szeretem. Tudom, hogy képmutató vagyok, de önzőség lenne, ha a nyakukba varrnám a saját problémáimat is. Szóval csak mosolygok és mutatom a pozitív legjobb barátot, aki mindig szeret és segít. Aztán amikor hazaérek minden más. Egyedül vagyok, néha ok nélkül sírógörcseim vannak, ami néha nevetésbe megy át. Csak ülök a szobámban, és videókat nézek, vagy ha egyedül vagyok, akkor néha kimegyek az udvarra. Pedig szeretek a barátaimmal lenni, de amikor sírógörcs után semminek nincs értelme, akkor nem lennék elég erős ahoz, hogy oda álljak eléjük. Nincs semmi okom ezekre a rohamokra, vagy, hogy egyik nap boldog vagyok, aztán hirtelen szomorú, negatív. De lehet, hogy csak hangulat ingadozás... Nem érzem jól magam, és tudni akarom, hogy betegség e, vagy én csinálok valamit rosszul



2018. máj. 2. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Kezdődő bipoláris zavar, mindenképp menj el vele pszichiáterhez!
2018. máj. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Kamaszkor előtt nálam is volt hasonló, idővel enyhül.
2018. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Bármi lehet, de szerintem nem bipoláris. Szociális fóbia/szorongás, ciklotímia.
2018. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem meg bipoláris, ugyanis nekem is ez van, nem a levegőbe durrogtatok :) Még az utcán is ugyanezek a gondolataim, problémáim. Inkább menjen el kérdező feleslegesen orvoshoz, minthogy kezeletlenül maradjon ezzel a szarral, mert csak rosszabb lesz, ha tényleg az.
2018. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. máj. 2. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Pszcihiáter a ****omat.. Nem találod magad a világban és ezért kicsit furán érzed magad. Én is voltam így, de "kinőttem" ahogy valószínű te is ki fogod. Nem kell nagyon másokkal foglalkozni és hogy mit gondolnak rólad. Lehet túlzott megfelelési kényszer is, nem tudom, de nem betegség(szerintem).
2018. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!