Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az ongyilkossag...

Szerintetek mi az ongyilkossag legbrutalisabb modja? Csak kivancsi vagyok a velemenyekre semmi mas.

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Az állatkertben beugrani az oroszlán kifutóba..
2018. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Amikor közvetlenül egy másik ember életét is tönkre vágod vele vonat, metró elé ugrás
2018. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen esetben a brutalitás alatt nem tudom mit értesz?

Gyorsaságot, garantált sikerességet, a legtöbb szenvedést, stb?


Brutális trancsírt végez a metró vagy egy villamos,mha elé veted magadat. Vonat szintúgy.


Brutális autóval a robogó vonat elé hajtani az átjáróban.


Egy frontális ütközés, minél nagyobb és nehezebb ellenféllel az is eléggé brutális.


De ha szenvedni is akarsz, magadra gyújthatod a házadat úgy, hogy előtte odabilincseled magad valami erős csőhöz és messzire dobod a kulcsot.


Vagy leöntöd magad benzinnel és meggyújtod.


De miért érdekesek ezek?

2018. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Milyen szempontból?

Nekem elég durva az, amikor az ember eladja magát egy kannibálnak s bizonyos részeit maga is megkóstolja...

De tuti van brutálisabb, csak inkább nem gondolok bele. Vad kutyákkal való széttépetés, az elég rossz, de a már más által említett tűz általi halál is előkelő helyen van a hogyan NEM akarok meghalni listámon. Mondjuk nekem a fulladás is szörnyű, de nem látványosan brutális.

Durva közlekedési balesetnél vagy kemény felületre magasról leesve is elég brutális tud lenni a halál (de nekem az jobb lenne, mert azonnal meghalok és onnantól nem fáj. szóval kérdés, hogy fizikailag, látványosan durva, lelkileg belegondolni, hogy milyen vagy ténylegesen elszenvedni).

2018. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit értünk brutális alatt? Sehogy sem lesz "szép" a végeredmény.


Bár szerintem legdurvább az, amikor nem hal meg a delikvens azonnal, hanem túléli, percekig, órákig szenved, vagy akár egész életében.

2018. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

2-esnél a pont.


Magával azt tesz az ember,amit akar, de amikor lelkileg egy másik ember életét is megnyomorítja, nna, az tényleg brutális.

2018. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

1.Ha egy savval teli kádba fekszik.


2.Ha elutazik külföldre és éjjel,zavaros vízben,vérző karral úszkál olyan helydken ahol gyakran látnak Nagy fehér cápát vagy bordás krokodilt.


3.Beindít egy láncfűrészt és ráborul.


4. Karóba húzza magát.


5. Élve elégeti magát.


Ezek nyílván extrém esetek, a gyakori és közismert öngyilkossági formák - érvágás,gyógyszer beszedése, akasztás, magas helyről leugrás - közül talán a leugrás és a vonat elé ugrás a legdurvább,bár az akasztás sem lehet kellemes.

2018. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Ámokfutás. Annyi emberrel végezni, amennyivel csak lehet, aztán, amikor ott teremnek a rendőrök, fejre tartani a stukkert és kiröhögni őket. :D
2018. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Borsodban kiordítani, hogy "Éljenek a magyarok!". :D
2018. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Ér mellett felvágni magad minnél több helyen, úgy, hogy ne vérezz el rögtön, a vérző sebekre benzint önteni, majd felgyújtani magad, ezután pedig a vonat elé ugrani.
2018. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!