Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem borzaszt el, hogy...

Csak engem borzaszt el, hogy manapság ennyi lány árulja a testét?

Figyelt kérdés
Rápillantottam egy szexhirdetős oldalra és a 18-50es korosztályból rengeteg nő árulja a testét.szerintetek normális, hogy ennyien csinálják?
2018. máj. 2. 11:30
1 2
 1/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Mennyi? És az az adott terület lakosságának hány százaléka?
2018. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nézz rá egy ilyen oldalra. 18-20 éves lányok tömkelege hirdeti magát. Az iskolát alog fejezték be, de már kb 50 visszajelzést kaptak a szolgáltatásukról....
2018. máj. 2. 11:33
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Csak téged.
2018. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Engem inkább az ilyen álszent emberek borzasztanak el, mint te.

Nyilván nem véletlenül nézegetted azt az oldalt. Ha kereslet nem lenne, akkor kínálat sem. Én azokat vetem meg, akik kvához járnak, ha még nősek/kapcsolatban is vannak ráadásul, akkor végképp utolsó sz..rháziak.

2018. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ne értsetek felre, nem zavar a prostitúció megléte. Van aki szereti csinalni, van aki rászorul. Azt tartom durvának, hogy mennyien űzik és mennyire fiatalok....
2018. máj. 2. 11:43
 6/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%

Még mindig kérdés, hogy mennyi és az hány százalék :)


Mindenesetre szerintem semmivel sem több, mint régen. Csak most a rosszlanyok.com-ra mész fel, ha qrvát akarsz keresni, régen meg kimdentél a jólismert helyre körülnézni.

2018. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Nő vagy és nagy a konkurencia, azért zavar a mennyiség?
2018. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Rápillantottál a pillangókra?


Régen is sok volt, csak max. nem tudtál róla, mert nem volt ennyi lehetőségük, hogy hirdessék magukat a neten.

2018. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Engem is zavar, pedig én férfi vagyok. A nőket egyes kultúrákban tárgynak tekintik, adják-veszik, semmihez sincs joguk.

Nálunk egyenjogúság van, és szörnyűnek találom, hogy egyes nők önszántukból árulják bájaikat, mint valami tárgyat. Azt meg még szörnyűbbnek tartom, hogy egyeseket kényszerítenek rá. Elrabolnak és eladnak lányokat, kiviszik őket az országból. Nem nehéz őket elbolondítani, hiszen annyira sok a a kis tudatlan, szűk látókörű kislány. Valahol mindegyiket sajnálom.

Persze mindig is volt a férfiaknak egy rétege, akik semmilyen más módon nem tudtak szexuális kapcsolatot létesíteni, kinézetük, ügyetlenségük, félszegségük, vagy egyéb ok miatt. És a piaci alapszabálynak megfelelően, amire van kereslet, arra lesz kínálat is - működik az ipar.. EZ van, nem nagyon tudunk tenni ellene, azonban társadalmi szempontból az állam, a társadalom kötelessége a felvilágosítás. Hogy legalább képben legyenek, hogy mi az a védekezés, milyen nemi betegségek vannak és egyéb következmények.. Pl egy apasági perre gondolok.

2018. máj. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

8-as válaszommal mi rosszat írtam?


Sajnos régen is ez volt, csak nem kapott ekkora felületet.


Jelzem, még nem is láttam ilyen oldalt.


Akkor leírom kérdező, sok lány önszántából, keresetképpen kurv.álkodik, könnyű pénzszerzési forma. Én is olvastam már, hogy az egyetemisták rengetegen vannak. Pff. Szóval nem, én sem értek vele egyet, DE a jelenség létezik.

2018. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!