Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért irigyek? Mit csináljak...

Miért irigyek? Mit csináljak vele? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm állandóan beleszól, lekezelően beszél, mert kicsit többet engedhetekmmeg magamnak mint ő. Persze dolgozok, tanulok, tudatosan vásárolok. Ha mondom hogy megyünk nyaralni "jó, hagyjuk" meg kioktat hogy hülyeség,stb.
2018. máj. 3. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha úgyis tudod, hogy ez lesz a reakció, akkor inkább ne is említsd előtte ezeket a dolgokat.
2018. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Mert hozzá jársz felvágni a nyomorult kis életedre, csak mert neki még kevesebb jutott.
2018. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is volt ilyen ismerős,elvárta volna h mi is turiba járjunk,meg ne együnk minőségi ételt,csoroskodjunk mert ő csoro. Leépitettük. Ha megethetem a csoro több műszakos irigy proli miatt nem fogok lecsúszni az ő szintjükre( panelbe öt purde,kosz,lukas cipő a gyerknek,müköröm pia cigi maguknak.. Na hagyjuk.. Igen..
2018. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fantasztikus, hogy valakinek problémája van veled és rögtön tényként kezeled, hogy irigy. Meg se fordul benned, hogy bármit is jogosan kifogásol
2018. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Óóóó, nekem is volt ilyen ismerősöm. Persze dolgozni azt nem akart, pedig többször megírtam neki, amikor állás hirdetést láttam egy-egy üzlet kirakatában - amire a válasz az volt, hogy biztos szar meló.

Egyszer azt mondtam neki, hogy menjen nyaralni Ferentari-ba. Nem értette, de szerintem utánajárt, s azóta szerencsére nem jelentkezett.

2018. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!