Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetem és diákmunka mellett...

Egyetem és diákmunka mellett hogy tudom megoldani, hogy legyen időm heti 6 edzésre? 1 edzés 2 óra.

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
priorizálj és ne másoktól várd a megoldást. tanulj meg önállósodni.
2018. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Én nem hiszem, hogy kemény megmondóemberkedéssel lehet valakit jobbá tenni.


(Kedves egyes válaszoló)


Amit az ember megtehet és ebben viszon teljesen igazat adok az elsönek, hogy a prioritást, a fontossági sorrendet fel kell állítani. És ki kell szelektálni a nem vagy kevésbé fontos dolgokat az életedből.

Én egyetem és diákmunka mellett nem akarnék heti 6 edzést is. Mi a lófaśžnak? Nem kell kicsinálni magát az embernek fiatalon. Sokkal fontosabb a harmónia és a kiegyensúlyozott, békés élet, mint ez az örökös pörgéskényszer.

2018. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az edzés az egyetlen örömforrás az életemben,elvonási tüneteim vannak,ha nem megyek edzeni
2018. máj. 4. 13:09
 4/13 A kérdező kommentje:
Szórakozni amúgy nem járok és nincs szociális életem
2018. máj. 4. 13:14
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Elveszed az alvásból. Én is este 23 után vagyok csak “szabad”, olyankor edzek.
2018. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha van 12 szabad órád még a héten, akkor megy, ha már nincs, az alvástól kell elvonnod az időt. Pl. hajnali 4-kor vagy este 10-kor edzel.
2018. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülyedég. Aludni fontos.
2018. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Edzeni is fontos. Azt mindenki döntse el maga, hogy mire szán időt. Én úgy vagyok vele, hogy szombatonként be tudom pótolni alvást, de egyheti edzést nem.
2018. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De azért az is káros hogy napi 3 energiaitalt megiszok,mert csak úgy bírok fent lenni.Meg ugye csúcsteljesítményt is kell nyújtani az edzéseken.De hát nem könnyű az élet.Mondjuk nekem elég 2-essel átmenni az egyetemen,szóval nem szándékozok majd beleszakadni a tanulásba
2018. máj. 4. 18:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A napi egy energiaital is káros. A sokba meg bele is lejet halni.
2018. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!