Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sosem késő megváltozni?...

Sosem késő megváltozni? Ismertek olyat aki teljesen megváltozott valamiben?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan embert, akár magatokat, aki teljesen megváltozott? Alkoholról leszokás vagy bármi,politikai nézet, életvitel, bármi! Elmeséled a történetét? Milyen volt/ voltál régen? Milyen most? Mikor jött az elhatározás? Mi okozta? Nemet/ kort írjatok,köszi!

2018. máj. 4. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Altalaban a megteresnel szokott ez tortenni!

Aki elfogadja az Ur Jezust megvaltojanak,gyokeresen megvaltozik az elete.

2018. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Lepontoztátok az első hozzászólót, pedig igazat írt. Teljesen sosem változunk meg magunktól Ahhoz valami nagy trauma kell.Normális esetben az ember dolgozik magán, hogy alkalmazkodjon ahhoz a környezethez amiben élni kénytelen.

A világ gyorsabban változik mint az ember.:( N/39

2018. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én amit elértem magamtól értem el,teljes életmodváltás,negativ emberek leválasztása magamról,megtanultam nemet mondani stb. Igen sok trauma is ért,de épitkeztem belőlük,mindegyikből,ami nem öl meg az megerősit. De sajnos ennek ellenére nem hiszek marhaságokban,és nem is fogok sose,a vállás számomra negativ töltetü,erőszakos,elnyomó stb,az életemben nincs helye,ebben sose fogok változni.
2018. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Tesómat a felesége kifordítja önmagából.
2018. máj. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mindig úgy éreztem , hogy nem vagyok elég jó a "barátomnak" . Előtte folyamat kaptam a kritikát és egyszerűen nem bírtam ránézni se , hozzá szólni. Aztán miután szakítottunk teljesen össze törtem napokig sírtam és amikor elkezdtem pozitív megjegyzéseket kapni pl.: Túl jó voltál , szép vagy. Akkor rájöttem hülye voltam és mostmár a kiszemeltemmel is könnyedén beszélek. 15 / L
2018. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Én sok mindenben teljesen megváltoztam. És nem mesélem el a történetemet. Csak jelzem, hogy sosem késő megváltozni. De direktben nem lehet...
2018. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem voltam alkohol függő, de gyógyszert kellett szednem betegség miatt, ami mellett tilos volt inni. Két évig nem ittam, utána jobban lettem, nem kellett többet a gyógyszer. Már ihatnék, de rájöttem, hogy szeretek nem inni, kifejezetten jobban fejlődök mindenben, sportban, és még a havi egy sör is durván visszavert a teljesítményemnek. Azóta egyáltalán nem iszok, még ha lehetne se. Lehet egyszer majd meggondolom magam, egyelőre jó így.


N

2018. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!