Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok! Nálatok mit jelent az...

Csajok! Nálatok mit jelent az ha egy ajándékra azt mondjátok hogy nem kellett volna de attól örül neki?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy üres szófordulat, nem jelent semmit.
2018. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Az hogy:

"Jó, jó, de minek?"


Másrészről,a "csajok" megszólítás miatt, ezt a tini kategóriába lehet volna írnod....

2018. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 he84 ***** válasza:
75%
Nálam azt jelenti, hogy köszönöm az ajándékot, rendes tőle hogy gondolt rám, de nem annyira fontos az adott ajándék. De ez attól is függ (legalábbis nálam), hogy ki adja az ajándékot és hogy mi az adott ajándék tartalma. De amúgy én sose mondok ilyet egy ajándéknál, hogy nem kellett volna, mert egy kicsit bunkón hangzik, hanem csak simán megköszönöm.
2018. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb jelentése, csak úgy mondani szokták; max. illedelmesen azt fejezi ki, hogy az illetõ nem várja el, hogy ajándékot vegyél, de köszöni.
2018. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Qubi válasza:
Csak udvariasság (legalábbis én úgy gondolom), és szerintem minden lány örül annak ha gondolnak rá, meglepik.
2018. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!