Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha nem szeretek menni...

Baj ha nem szeretek menni sehová és nem szeretem az embereket? Más is van így? 18/L

Figyelt kérdés

Azon kívül ahova kötelező elmenni nem szeretek sehová sem menni. Inkább itthon ülök , sorozatot nézek, főzök , alszok stb. Az emberek olyanokat mondanak itt fogok az ágyba megrohadni meg ilyenek. Nem szeretem az embereket persze jól eltudom játszani hogy igen.

Baj ez?

Mas is van így ezzel?


2018. máj. 5. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Vannak időszakok, amikor én sem szeretek kimozdulni. Néha meg örülök és minden lehetőséget megragadok, hogy kimozdulhassak. Nálam változó. :D
2018. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen vagyok, nem szeretem az embereket es a felszines beszelgeteseket. Jobban erzem magam ha olvasok egy jo konyvet vagy sorozatot nezek, gondolom te is introvertalt tipus vagy. 23/f
2018. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is alapjáraton itthonülősebb típus vagyok, bár mondjuk én azért a haverokkal el szoktam járni ide oda, vagy időnként szórakozóhelyekre, vagy kirándulni stb hasonlók. De ennyi pont elég is, nincsen bennem a gyutacs, hogy állandóan ide oda menjek ilyen program olyan akármi stb.
2018. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is hasonló vagyok. Csak a családommal szeretek elmenni például kirándulni vagy úgy általában kimozdulni itthonról. Barátaim nincsenek, nem is voltak soha. Szorongás és feszültségen kívül mást nem nagyon érzek emberek közelében. Talán csak akkor tudnám jól érezni magam valakivel, ha hozzám hasonlóan visszahúzódó, csendesebb típus lenne. 17/L
2018. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 he84 ***** válasza:
100%
Nem igazán baj, főleg ha neked így jobb. Bár azért ne ess túlzásba, néha nem árt legalább egy rövid időre kimenni. Én is gyakran vagyok itthon, amikor tehetem, szóval én se vagyok egy nagy szociális személy. Ettől függetlenül néha 1-2 baráttal elvagyok akár élőben is, főleg az utóbbi években egy régi jó barátommal néha együtt sétáltunk és tesszük még, amikor lehet és van kedvünk is hozzá. Azért eljátszani nem kéne, hogy szereted az embereket, ha nem úgy van, mert akkor másoknak hazudsz. Na meg ha kevés embert megkedvelsz, akkor azokat kedveled. Azt esetleg megértem, hogy random idegeneket nem szeretsz, de azért ismerősökre, barátokra ez nem valami jó. Ne játszd meg a barátot mások kedvéért, ha neked nem a barátaid, legyél őszinte.
2018. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel, egész nyáron csak itthon szeretek rohadni. :D

Mondjuk akkor meg mindig lelkiismeret-furdalásom van, hogy úgy élek, mintha nem is élnék. Ha lenne egy legjobb barátom, akivel programokra járnék, akkor sokkal egyszerűbb lenne, de sajnos a haveri/baráti körrel egyre kevesebb a közös bennünk, így kihagyom a programokat. Kicsit túl kritikus vagyok az emberekkel, és nem találok senkit, aki hosszabb távon elvisel. :'D

2018. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ! Sokan ember így van :) Az a lényeg hogy neked jó legyen , azok se jobbak , akik minden hétvégén berugnak :D 20+/F
2018. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

4/7

Írhatnál nekem én is ugyanígy vagyok lehet hogy jó barátnők lennénk! : - )

2018. máj. 5. 23:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel :D inkább itthon sorozatozok,filmezek,olvasok és tanulok hogy elérjem a célom. Én nem vagyok olyan aki szeret bulizni meg eljárkálni. Csak néha sétálgatni,kirándulni ennyi :D 18/L
2018. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Néha azért egy kis fris levegő nem árt. Egészségtelen is a szervezetedre nézve ha állandóan egy levegőt szívsz a lakásban. Így ha netán ki kell mkozdulnod valami végett, könnyen beteg leszdl (bacik, vírusok) valamint még inkább nehezedre fog esni az emberekkel való kommunikáció, ait sajnos muszályból kell. Most még nagyon fiatal vagy, ha önálló leszel, magadnak intézed az ügyeid, akkor viszont muszály lesz emberek között lenned, pl munkahely.

Ha feltalálod magad otthon, és szereted az egyedüllétet, azzal nincs semmi gond, én is ilyen vagyok. Én is max közeli baráttal, családdal, párommal szeretek eljárni, másokkal abszolút nem. Ezen nincs mit szégyellni... ez is egy tulajdonság, te így éled az életed, és ha neked jó, senkinek semmi köze hozzá.

2018. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!