Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szoktam unalmamban az embereke...

Szoktam unalmamban az embereket fényképezni a parkban, utcán. Mennyire pofátlanság ez? Nem teszem fel sehova a netre, csak jókat neveterk 1-1 vicces képen.

Figyelt kérdés

Van rá esély, hogy valaki megverjen? Törvénybe ütközik? A híradóban látom, hogy ott mászkálnak a Blahán, és mindenki telibe látszik és nem jelenti fel senki a TVt.

Én nem teszem fel sehova a képeket, csak jókat nevetek 1-1 vicces képen mikor valaki mondjuk egy pofát vág beszélgetés közben, vagy a parkban a nyugdíjasok politizálnak!

Messizőrl fényképezem őket.

Mennyire pofátlanság ez?

Megver valaki egyszer ezért?

És ha nem teszem fel a képet se netre, se újságba, az törvényes ugye?



2014. márc. 26. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én tuti nagyon ideges lennék érte.
2014. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem torvenyellenes, ha kozteruleten fenykepezel, de ennek ellenere ugy elverhetnek, mint szodas a lovat. Plane ugy, hogy meg nevetsz is rajtuk. En sem hagynam szo nelkul.
2014. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De nem nevetek rajtuk, csak utána otthon. És nem viszem az orruk alá a gépet, hanem 50-100 méterről lekapom őket. Most látnak 1 vakut villanni. Honnan tudják, hogy pont Őket fotóztam le?

A városban is lehetnek turisták és ott is oda mész a turistához, mert hogy benne vagy a képében?

2014. márc. 26. 19:01
 4/10 anonim válasza:
81%

" Nem torvenyellenes, ha kozteruleten fenykepezel..." üdvözöllek Magyarországon:

[link]


Igen, március 15 óta illegális, nem, ameddig nem tolod az arcukba a kamerát senkit nem érekel.

2014. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Mar illegalis?!

Hat errol lemaradtam. Szoval Kedves Kerdezo, megkaptad a valaszt. Illegalis tevekenysget folytatsz :D

2014. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Majd valami izomb*** jól seggbe rak, azt nézegethetsz!
2014. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
50-100 méterről vakut használni? Nagy szakértője vagy a fotózásnak! Ne lepódj meg ha egyszer valaki hangot, illetve tettet ad a felháborodásának!
2014. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
32%
Szerintem ha jól csinálod nem lesz bajod belőle :D sőt nem is törvényellenes mivel a baki videók is így készülnek
2014. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Neuhauser László ***** válasza:
100%
Én szoktam utakat, utcákat, vasutat, stb fényképezni, de ugyekszem hogy az emberek arca ne kerüljön a lencse elé
2014. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Probalnal meg engem lekapni, felhelyeznem neked a geped:D
2015. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!