Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok akik lefogytak arcból!...

Azok akik lefogytak arcból! Hogy csináltátok? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
ikszdé
2018. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nincs helyi zsírégetés, ha nekiállsz fogyni akkor mindenhonnan fogsz, arcból is, bár szerintem ahhoz már drasztikusabb fogyás szükségeltetik, illetve az emberek eltérőek, vannak akiknél előbb a combból és vannak akiknek a hasból indul meg a fogyás.

Nincs csodaszer, kalória deficitbe kell kerülnöd és mellette aerob mozgásformát kéne végezned.


Szálkásító diétának nézz utána. Ajánlom a shopbuilder nevű oldalt, ők értenek hozzá, ellenben a feminával és a nlcaféval.

2018. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A személyes példám lemaradt. Akadályfutó versenyre készültem, 2 éve. 173 cm/20F

Akkor 69 kilóról fogytam 60-ra, ami így nem tűnik nagy fogyásnak, de rengeteg izmot és ugyanakkor zsírt veszítettem a két hónapos intenzív felkészülésem alatt, az arcom nagyon beesett.

Az arcom kezdett hasonlítani az 55kg-os képen láthatóra: [link]

Az edzéstervem két hónapig így nézett ki:

Heti ötször, reggel: 6-10 km kocogás és 30 km kerékpár, délelőtt: 2x20 perc HIIT. Mellette délutánonként elhanyagolható mennyiségű saját testsúlyos edzés. Az étkezésem mellette 4000-5000 kcal körül mozgott, ez extrém mennyiségű étel számomra, többszörösen a tömegnövelőszintem felett.


Az edzéstervem nem alkalmas kifejezetten fogyásra, nem is ezért végeztem, a követését sem ajánlom senkinek, csupán példa volt a súlyvesztésemre.

2018. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!