Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy elméletem. Azt gondolo...

Van egy elméletem. Azt gondolom, hogy egy idősebb férfi nem feltétlenül azért jönne össze egy tinilánnyal, mert tini, hanem mert testileg érettebb. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány pl.simán kinézhet akár 20-nak is így biztos nem azért jön össze vele egy pasi,mert úgymond"tiltott gyümölcs".Sokan elítélik az idősebb férfiakat,de azoktól megkérdezném.

Úgy mégis.

Hogy lehet valaki korát megállapítani 100%-osan?

Sehogy.

Van,aki már kora tinikorától felnőtt nőnek néz ki,van aki me a 30-as meg a 40-es éveiben is huszonévesnek néz ki.

Ezért ítélik el a férfiakat?

Mert meglátnak egy fiatal nőt és bejön nekik?

Hát mégis,honnak tudná a pasi,hogy egy 16 évesnek udvarol?


2018. máj. 7. 13:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel szoktak védekezni a pedofilok is. :)

És pl ha elmondja a "fiatal nő", hogy bizony még általánosba jár akkor az utalhat rá, hogy nem 30... Jóesetben...

2018. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

18/L vagyok.És nem,velem még nem fordult elő ilyen.

Mármint még nem volt tapasztalatom idősebb pasikkal.

És nem kell privát mert nem is akarok.

A kérdés azért merült fel bennem,mert van pár idősebb férfi rokon,akik olyan minősíthetetlen stílusban beszélnek a tinilányokról,hogy az csak na.

Konkrétan az apám haverjának(aki 45 éves) van egy 20 éves csaja.És csak arról beszélt,hogy ilyen fiatal,meg olyan fiatal,meg neki max.20 éves barátnője lehet,hogy így magamban gondoltam,hogy baxki,a barátnőd úgy néz ki mintha szó szerint 30 lenne.

Egyáltalán nem értettem mire fel dicsekedett,hogy ilyen hamvas,olyan fiatal.Ráadásul mindezt 2 órán keresztül nyomta.Nyilván nem bántottam a barátnőjét(nem volt ott),de párszor beoltottam.

2018. máj. 7. 13:31
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

De azt azért csak látja ha 20-30 év van köztük. :D


Amúgy engem nem zavar hogy mások kivel miért, magam részéről az a furcsa ha valaki annyi idős, hogy a gyerekem lehetne...

2018. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Azért az aki összekever egy 16 évest egy 30al az vak.

Azért jönnek össze tini lányokkal mert őket úgy lehet irányítani ahogy akarják és nem jár felelősséggel a dolog.

2018. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én csak ránézésre gondoltam.

Nyilván,ha megmondja,hogy általános sulis,akkor jó esetben lekoccol az illető.

A húgom 14 éves,szóval tudom,hogy hogy viselkednek,meg hogy milyen nőiesek már most is,de azt nem tűrném,hogy bántsák,vagy hogy kihasználják.

Mondjuk vele kezdhetnének,mert volt,hogy szénné oltotta a velem egyidős haverjaimat.:D

Akik 4 évvel idősebbek mint ők.

2018. máj. 7. 13:33
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem mondtam,hogy 30.

De tény,hogy vannak,akik középsulis koruk ellenére vagy 20-25-nek kinéznek.

De itt van egyik kedvenc énekesnőm.

Lauren Mulberry...aki simán kinéz 16-nak.

2018. máj. 7. 13:37
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Egy idõsebb férfi azért jön össze egy jóval fiatalabb nõvel, mert hízeleg az egójának. Lehet vele villogni, dicsekedni a haveroknak, úgy érzi, hogy õ még mindig igazi macsó, mert buknak rá a fiatal pipik. Kizárólag egónövelõnek kell. Színtiszta pszichológia az egész:)
2018. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Tudod kik néznek ki felnőttesen? A felnőttek.

Egy agyilag teljesen normális idősebb férfi pont úgy viszolyog egy tinivel való randizástól, mint te attól, ha mondjuk egy 13 évessel kéne randiznod. A "csomagolás" tökmindegy.

Azok meg, akik huzamosabb ideig udvarolnak egy tininek tudják, hogy fiatalkorúval kezdenek, és pont ez vonzza őket.

2018. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

“Hát mégis,honnak tudná a pasi,hogy egy 16 évesnek udvarol?”

Például az ilyen bölcs kérdéseiből. Amint szóra nyitod a szádat, máris kiderül a korod, akármilyen hétpróbás, koravén harmincasnak is nézel ki. Tudom-tudom, te érettebb vagy a korodnál agyilag is...

2018. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Azért az aki összekever egy 16 évest egy 30al az vak."


Engem hittek 18 alattinak 29 évesen.

2018. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!