Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha papucsba...

Szerintetek gáz, ha papucsba megyek suliba?

Figyelt kérdés

Az egyik bokám sérülés miatt be van gipszelve (ilyen kék könnyített, amin nincs sarok, de lehet járni rajta és csak a bokám felettig ér), és emiatt gondoltam. Cipőbe nehezen fér bele, meg már elég meleg van. De mégiscsak gáz vagy igénytelen lenne papucsba suliba menni, nem? Aki volt már ilyen helyzetben, vagy melegben gipszben, hogy oldotta meg?

15/F



2018. máj. 7. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
12, lassan 13 éves iskolai karrierem alatt mindenki akinek gipszelve, kötve vagy műtve volt a lába, papucsban járt iskolába amíg rendbe nem jött. Soha senkinek nem jutott eszébe emiatt igénytelennek nézni vagy kigúnyolni az illetőt. Első nap sokkal érdekesebb hogy a lábaddal mi történt mint hogy milyen cipő van rajta, utána meg mindenki visszatér a saját legnagyobb problémájához ami mellett a te lábviseleted eltörpül majd, és eszükbe se fog jutni megemlíteni.
2018. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
100%
Hát télen, mínusz 20 fokban talán tényleg gáz lenne papucsban járkálni, de ha eltört a lábad, és plusz 30 fok meleg is van, akkor egyáltalán nem gáz, ha papucsban járkálsz.
2018. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem gáz. Én is mentem már így suliba, de én csak meghúztam a lábam és az orvos azt javasolta, hogy pár napig inkább ne hordjak cipőt. Tehát semmi gipsz nem volt rajta. És igen, voltak olyan h*lyegyerekek akik azon röhögtek, ahogy papucsban sétáltam be suliba, de ezekkel nem érdemes foglalkozni. Szánalmas, hogy nincs jobb dolguk.
2018. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Attol függ milyen papucs...
2018. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Sziaa

Velem is volt ilyen

Én vettem egy sima fekete papucsot mert ami otthon volt az full retkes volt

és senkinek nem tűnt fel

2018. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!