Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mi arról a véleményetek...

Lányok mi arról a véleményetek h suliba nem engedik be azt aki szandálba/papucsba megy?

Figyelt kérdés
igaz vége az évnek de eddig mindenkivel betartatták, egyházi suli...

2012. jún. 15. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Egyházi suli, ott mindent tilos, amit máshol szabad. Én biztos hogy nem bírnám ott ki.
2012. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont.
2012. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezért szörnyű, hogy az egyház átveszi a sulikat, és olyanokra is rákényszerítik az eszeveszettséget, aki ezt nem akarja.

Nagyon sajnálom a mostani sulisokat, és örülök, hogy ez engem már nem érint. :(

(Mire saját gyerekem lesz - ha lesz -, már nem Magyarországon leszek, az biztos...)

2012. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én sem maradok itt:)
2012. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
nem kell rögtön leírni az egyházi sulikat, a eformátus iskolák egyáltalán nem ilyenek:)
2012. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tudok nevetni az egyáhzi sulikon. A legnagyobb ateistaképzők a világon :D

Volt szerencsém 7 évet járni egyházi suliba, amivel annyit értek el, hogy teljesen egyházellenes lettem, és gyűlölöm, amit a vallással cisnáltak az emberek.

Engem biztos nem érdekelni. Nyár van, dugják fel maguknak a szabályaikat. Remélem, legalább pólóban lehettek, és nem kell pulcsit felvennetek. Eszem megáll...

Meg kéne szüntetni az összeset !

2012. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát sajnos most pont, hogy nem megszüntetik. :(

Én amúgy a hittanon utáltam meg az egészet. :P Kulcscsomót vagdosott hozzánk a pap, aki tanított, mindig kikérdezte, hogy ki volt templomban a hétvégén, és nagyon leszidta azt, aki nem volt (pl. engem mindig).

Mikor egyszer mondtam, hogy voltam (igaz is volt!), akkor meg közölte, hogy nem hiszi el, legközelebb menjek oda hozzá mise után, hogy lásson, mert szerinte csak hazudok. (Ennyit a bizalomról, amiről prédikált.)


A végén nem engedtek bérmálkozni, és az egész osztály előtt megszégyenítettek, mert, hogy nem jártam rendszeresen templomba.

Nagy boldogan vettem, mikor "kirúgtak" hittanról, hogy legalább többet oda se kell járni.


Húgommal ugyanez, de őt még elsőáldozni is csak veszekedve engedték...

2012. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Akkor minek elsőáldoztatok ?

Tudtommal a vallás szabadon választott, nem kényszeríthetnek rá. Nem szoktam szájalni, de a paphoz visszavágtam volna a kulcscsomóját, és megkapta volna a magáét, az biztos.

Bár én is úgy jártam, hogy amikor kezdtem az általánost, akkor még sima általános volt, utána vette át az egyház. Gyűlöltem, sosem voltam emghülyíthető. Azok közül, akik odajártak, egy sem ment tovább egyházi közepekbe, senki nem jár templomba.

Tisztára, mint a középkorban.


Bocs a kirohanásért, de gyűlölöm ezt az egészet.

2012. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én egyházi suliba jártam, de sose volt ilyen idióta szabály...


Egyik lány konkrétan ilyen cipőkben járt:

[link]


[link]


de neki is csak annyit mondtak, hogy ne ennyire magassarkúba menjen.

2012. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az idegesít h ott ülhettem 30fokban zárt cipőben mivel már a portán átvetették velem tornacsukára. És kb mindenkivel ez volt.
2012. jún. 15. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!