Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mást is zavarna, vagy én...

Ez mást is zavarna, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Lakótársam sokszor járkál el, jár edzésekre, alszik máshol, túrázik, stb. Ilyenkor hátizsákot használ. A lényeg: szinte mindig visz váltócipőt és összepakolja a cipőit a ruháival. Legyen bármilyen koszos, saras a cipő, bakancs ő begyűri a ruhák mellé, aztán azokat a ruhákat a szennyesben az én ruháimra.

A szekrénybe szintúgy, egy szekrény van, bevágja a cipőit a ruhákra, volt, hogy az én ruháimra. Már szóltam érte, ráadásul Budapest egyik eléggé mocskos környékén lakunk, volt, hogy kutyaszaros cipőt tett be a hátizsákjába, hogy itthon kipucolja majd. De azok a ruhák is kutyaszarszagúak lettek és azok meg mentek a szennyesbe az alsógatyáimra.

Ok, tudom, hogy kicsi az esélye, hogy bármit elkapjon az ember, de maga a tudat is rossz, tele hányással, húggyal az utca.

Mást ez zavarna?


2018. máj. 8. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem alap hogy zavarna mást is..aki nem igénytelen.
2018. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mantis religiosa ***** válasza:
58%

Tudom, hogy nem neked kellene költeni a pénzt, de egy szennyestartó, nem egy nagy összeg. Próbálj olyat keresni, ami zárható, aztán a probléma meg van oldva.


Mert gondolom beszéltél már vele erről, és semmi változás. Marad ez, vagy szívsz tovább, más miatt.

2018. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Beszélj vele idegesítően sokszor,vagy ha ennyire változhatatlanul igénytelen,akkor külön kosár,szekrény,stb.
2018. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Külön szennyestartón gondolkoztam, veszek is.

Már mondtam neki, hogy tegye szatyorba a cipőket, stb. Elfelejti.

Köszönöm a válaszokat. :)

2018. máj. 8. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Külön szennyes tartó.

Úgy pakolni a szekrényben, hogy mindenkinek meglegyen a saját térfele.


Oké, hogy lakótársak vagytok, meg nyilván haverok, de azért ennyire osztozni... Hát khm. Még akkor is fura, ha a másik fél nem ennyire igénytelen.

2018. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!