Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl, vagy...

Csak én reagálom túl, vagy titeket is zavarna?

Figyelt kérdés

Vendégek jöttek hozzánk, 1 hétig nálunk laknak. Párom rokonai, én is ismerem őket, de mégiscsak számomra gyakorlatilag idegenek.

A szituáció a következő:

Szappannal szoktam fürdeni. Úgy vagyok vele, hogy meg sem fordult a fejembe, hogy esetleg azt használnák, mivel van egy rakás tusfürdő a kád szélén, férfi is, női is. Első este elmentek fürdeni. Aztán nem sokkal később én is akartam, de láttam, hogy az én szappanomat használták. Ezek után pedig nem is nagyon szeretném használni. Nem tudom, miért de undorodom tőle, hogy más a testét bedörzsölte azzal a szappannal, amivel én szoktam az enyémet.

Kb. olyan érzés, mintha a fogkefémet vagy a törölközőmet használták volna.

Szerintetek túlreagálom vagy szappan esetében ennek nincs jelentősége?



2013. okt. 4. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én is elővennék egy másik szappant, ha az illető nem szimpatikus. Ha egy jó pasi használta volna, előttem, akkor nem. :)
2013. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szappan a közelében nincs a fogkefe vagy törülközőhöz, a szappan öntisztító. Ha zavar vegyél elő egy újat és dugd el valahová amikor nem kell.
2013. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

141 722 = Mai halálozások

61 942 684 = Idei népességnövekedés

27 592 = A ma éhenhaltak száma

5 764 878 = Idei 5 év alatti gyerekhalandóság

766 625 905 = Megbízható ivóvízhez nem jutó emberek

valós idejű statisztika:

[link]

2013. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szappant ha kicsit forgatod a kezedben, lejön róla az ő minden maradványuk, ne aggódj.
2013. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Túlregaálod. Nálunk a családban mindenki szappant használ, és közös. Semmi bajod nem lesz tőle.
2013. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!