Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni, hogy enyhíts...

Mit tudnék tenni, hogy enyhítsem a fájdalmam?

Figyelt kérdés
3 hónapja halt meg egy nagyon jó barátom. Nagyon fiatal volt, 22 éves, nem így kellett volna történnie. Borzalmasan szerettem őt és szeretem most is. Egy nagyon szerethető ember is volt, rengeteget segített mindenkinek, akinek tudott. Persze neki is meg voltak a saját hibái, de számomra egy igazi földre szállt angyal volt. Még csak egy félreértett szó sem volt köztünk. Nagyon hiányzik nekem, nem tudom feldolgozni azt, ami történt. Ahogy telik az idő egyre rosszabb. Néhány pillanatra jól tudom érezni magam, de egyébként bármikor sírva tudnék fakadni. Ráadásul ott a családja, akik szintén nagyon rendes emberek és rettentően sajnálom őket, együtt érzek velük. Nekik is segíteni szeretnék, de nem tudom hogyan tehetném, nem akarok tolakodó lenni.

2018. máj. 8. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt érted, hogy mi erre hasznos választ aligha tudunk adni? Legfeljebb vigasztalni tudunk.

Ha ennyire szeretted őt, és szerették mások is, ő is szeretett titeket, akkor végülis egy boldognak mondható élete volt. Rövid, igen, de megérte. Az a lényeg, hogy amikor ennek volt az ideje, akkor ő ott volt melletted, és te is ott voltál mellette, ez jó dolog. Sajnálatos, hogy ilyen hamar vége lett :( Részvétem.

2018. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen jogos. Nem tudom milyen szándékkal írtam ki. Picit jó kiadni magamból, mert egyébként senkivel nem beszélek. Közös baráti társaságunkban mindenki éli tovább az életét. Én szenvedek.
2018. máj. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!