Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy enyhítsem a fájdalmam?

Hogy enyhítsem a fájdalmam?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok,iszonyatosan fáj a derekam,a combom belseje,a csípőm. Ha megpihen utána alig bírok lábra állni. Hogy fogok így szülni? Fel sem tudok majd mászni a szülőágyra.
2011. febr. 5. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok,ráadásul csak a jobb oldalamon tudok feküdni,pedig vesetágulat miatt nem is lehetne,és még a vállam is annyira fáj,hogy megőrülök.Első terhességnél is megpróbáltam mindent,kispárna hegyek vettek körbe,de semmi nem használt.Jó lenne,ha a szülés csak annyira fájna,hogy érezném ezeket a fájdalmakat is közben.Szülés ütán hason tudtam aludni,nekem akkor múlt el.
2011. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Az első 2terhességemél nekem is így volt!

Azt mondták természetes és szülés után elmúlik.

Ha túl sokat hízol, akkor gyakoribb.

Most a 3.babánál nem érzem. A doki azt mondja azért, mert egy dekát se híztam, sőt fogytam, és sokat mozgok!

Kitartás, sajnos ezt ki kell bírni!

2011. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
9 kg-ot híztam,ráadásul mindig vékony voltam,most is csak egy kis hasam van. Gondoltam felteszem a kérdést,hátva valaki tudja hogy valahogy ez enyhíthető.
2011. febr. 6. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!