Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tűz ütne ki az otthonodban,...

Ha tűz ütne ki az otthonodban, mi lenne az az egyetlen dolog amit kihoznál az utolsó pillanatban a lakásból?

Figyelt kérdés
Illetve magadat ismerve,mennyire pánikolnál be,tudnád-e mit kell tenni ilyen helyzetben ? Ha van még valaki a lakásban,feláldoznád az életedet hogy ő kijuthasson élve ?
2018. máj. 9. 00:31
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Szeretteim kívül nincs fontosabb. A többi pótolható. Viszont ha egy emberi lény nincs a baj pillanatában odabent,ha nagyobb mennyiségű megspórolt pénz van (ami nincs jelenleg) odabent és még menthető akkor azt. Meg a kocsi kulcsom, mert nincs pót kulcs :)
2018. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Koruchi válasza:
A családi fényképalbumokat, a gitárom és a laptopot. Ezek nem olyan dolgok amikért sokáig tart kimenekíteni, plusz a java életed/emlékeid őrzöd meg vele. Földszintes lakásunk van, nem kell lépcsőket mászni ilyen esetben, tehát mindenki könnyebben kijutna. Azonban ha arra kerülne sor, biztos hogy segítségére sietnék a bent ragadtaknak és saját tudásom szerint igyekeznék kijuttatni mindenkit.
2018. máj. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Egyedül élek,nem kell aggódnom senki más miatt ebben a házban...

A 2 gitárom lenne az első amiket kihoznék,a többi meg vagy sikerül vagy nem

2018. máj. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Mádár0218 ***** válasza:
83%
A fél milliós pc m xd
2018. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

Nos. Pánikolni nem szokásom, a tűz gondolata pedig mindig vonzott valahogy. Többször álmodtam már lakástűzzel, mindig tudtam, mit kell csinálni :) Ha menthető a helyzet maradnék oltani/segíteni a társasházi szomszédoknak. Ha nem, akkor csak a macskáimat kapnám fel és vinném őket, vagy engedném szabadon attól függően, hogyan nagyobb az esélyük. Nekem is van hangszerem, laptopom, gamer gépem, de ez mind pótolható és ha annyira gáz a helyzet hogy menekülni kell, akkor rohadt útban lennének kifelé menet. Szóval tárgyi dolgok nem érdekelnek.

Önfeláldozás... nálam ilyen nem játszik, ottmaradni nem fogok, kihozni igen. Ebben az esetben viszont jó eséllyel mindketten megpatkolunk ha úgy adódik, szóval nem fog élve kijutni :)

2018. máj. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Laptop, külső vinyó. A többi pusztulhat, ezen van az életem.
2018. máj. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
1, nem minden pótolható. Láttam zokogni ismerőst, akinek leégett a háza. Semmi tárgyi emléke nem maradt. Se egy fotója, se egy ovis rajz a gyerekektől, semmi.
2018. máj. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Anyámat...

A többi pótolható 18f

2018. máj. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
A szeretteimet, aki jóanyám, meg a kutyánk, ha egyik nem jöhetne, inkább maradnék én is ott. :(
2018. máj. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az Iron Maiden lemezeket!
2018. máj. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!