Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagy dolog történt velem....

Nagy dolog történt velem. Abban a pillanatban minden olyan valós volt. A szeretet amit akkor éreztem átjárta minden porcikámat. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Álmomban jártam Isten országában. Nem először, háromszor. De én az utolsót mesélem el nektek, ami idén 2011 Karácsony estéjén történt. Az álmom úgy kezdődött, hogy egy sötét szobában találtam magam, ahol szörnyű fájdalmak kínoztak. Lelki és fizikai gyötrődés volt ez. Úgy éreztem, hogy egy démoni, sötét, gonosz erő tart a markában. A démonok végül felemeltek a földről, és visszataszítottak a földre. Iszonyúan fájt mindenem, lelkem testem egyaránt. Szó szerint megkínoztak.

Ekkor fájdalmamban elkezdtem imádkozni az Úrhoz. Elmondtam imámban, hogy megbántam bűneim, és hogy bocsásson meg nekem, szeretem őt teljes szívemből. Ahogy ezek a szavak elhagyták a szám, hirtelen átkerültem egy olyan helyre, ahol hatalmas fényesség volt. A sötétségből átkerültem a fénybe. Ott egy szent fogadott. Szavából, lényéből sugárzott a szeretet. Azt mondta: "Isten látta könyörgésedet, és fájdalmaid. Megbocsátott neked. Az időd lejárt." Ezt az időd lejárt dolgot én akkor nem értettem. Meghaltam? Kérdeztem magamtól. Óriási szeretetet éreztem ami a szentből sugárzott. Én átkaroltam őt, majd megmutatta nekem Isten országát. Nagyon sok ember volt ott, és olyan szeretetet éreztem, mint még soha földi létem során. Mindenkit megöleltem aki ott volt. Tudom Isten országában számtalan lélek van, én csak párral találkoztam héttel, nyolccal, de őket mind megöleltem. A fényesség végig olyan vakító volt, hogy azt szavakkal nem lehet leírni. Isten országában az emberek, a lelkek nem unatkoznak. Óriási boldogságban, és szeretetben élnek ott az emberek. Volt ott például olyan aki festett, a többiek mással foglalatoskodtak. Az álmom lényege annyi, hogy van Isten országa, én jártam ott álmomban. Higyjétek el nekem minden szavam igaz, és nem lehet véletlen, hogy ezt álmodtam. Istennek terve volt vele, talán az, hogy ezt most veletek megosszam, és minden embernek terjesszem az igazságot. Az igazság nem más, mint az, hogy Isten él! Ez az üzenet. És "halálunk" után Ő fogja letörölni arcunkról a könnyeket...



2013. júl. 4. 15:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Idén 2013 van nem 2011
2013. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

"idén 2011 Karácsony estéjén"

Ezt honnan másoltad?


Isten országa nem egyenlő a mennyországgal. Legalábbis a Biblia szerint. Ha szeretnéd, hogy kifejtsem, kérlek szólj.


"Tudom Isten országában számtalan lélek van, én csak párral találkoztam héttel, nyolccal, de őket mind megöleltem."


A Biblia szerint az ember nem fej tor potroh. A lélek nem egy önálló, a halálunkkor aktiválódó identitás. De ha ettől eltekintek, akkor a lelket hogyan ölelted meg?

Honnan tudod, hogy számtalan lélek van a mennyekben, ha nem találkoztál csak egy párral? (Gondolom te itt meghalt emberi lelkekről írsz)


"Az igazság nem más, mint az, hogy Isten él!"


Ez igaz! De:

Jak 2,19 Te hiszed, hogy az Isten egy. Jól teszed. Az ördögök is hiszik, és rettegnek.


Szép és csodálatos álom, és nem kizárt, hogy Isten adta neked ezt. Mindenesetre, hogy a tudta és beleegyezésével kaptad, az biztos, mint mindent a világban. Viszont bocsáss meg, de nincs tanulsága. Legalábbis nekem nem jött át. Ha neked megerősödött a hited, vagy másnak ezáltal megerősítetted, vagy fogod, akkor dicsőség az Úrnak. Számomra egy szép álom elmesélése, nem több.

2013. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ennyit tudsz hozzá fűzni? Pontosan azt közlöm, amit akkor papírra vetettem. Azért van "idén" Remélem nem ez a legnagyobb gondod. Egyébként a kételkedőknek írnám, hogy akkor, abban a pillanatban tudtam, hogy van Isten. Láttam. Ne kételkedjetek az itt leírtakban.
2013. júl. 4. 16:15
 4/28 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok ember volt ott, és olyan szeretetet éreztem, mint még soha földi létem során. Mindenkit megöleltem aki ott volt. Tudom Isten országában számtalan lélek van, én csak párral találkoztam héttel, nyolccal, de őket mind megöleltem."


Most akkor sokkal találkoztál, és minddel ölelkeztél, vagy héttel, nyolccal, akivel ölelkeztél?

2013. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
élj hited szerint, másokat hagyj meg a saját hitükben.
2013. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A megfogalmazással van baj ugye? Tudnotok kell, hogy e csodálatos álom után örömkönnyekkel ébredtem, és akkor abban a pillanatban így fogalmaztam. Pontosan ezeket a szavakat használtam. Nem azért közöltem ezt veletek, hogy belekössetek. De ha nektek ez jól esik, hát rajta. Mindenki szabadnak lett teremtve, és én senkit nem tudok, és nem is akarok befolyásolni hitében.
2013. júl. 4. 16:26
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A kedves kérdező "elfelejtette" megemlíteni, hogy az írása egy idézet, és máshol is megjelent már. Sőt, ezen az oldalon is szerepelt már kérdésként ugyanez. Tehát a kérdező hazudott, ami vallásos és nem vallásos szemmel egyaránt elítélendő dolog.
2013. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Antimod ***** válasza:

Hasonlót álmodtam én is annak idején, még egészen kiskoromban, amikor Istenről kb. nem tudtam semmit, és azt gondoltam, valami nagy és félelmetes "figyelő" lény.

Ilyen konkrétumokra nem emlékszem, amiket te írtál, de a szeretet érzésére igen, emellett jelen volt még egy megfoghatatlan "eufória" érzés is, mintha minden "vágyam" teljesült volna.


Benne én sem kételkedem, az ember alkotta dogmákban és együgyű előírásokban már annál inkább.

2013. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben döntetlen, a játékvezető már a sípjáért nyúl, hogy lefújja a mérkőzést.
2013. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

A kérdező immár harmadszor akarja eladni a történetet sajátjaként ezen az oldalon.

Vajon Istennek mennyire tetszene az idegen tollakkal való ékeskedés?

2013. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!