Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életre születni kell?

Az életre születni kell?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Igen, Ádám és Éva kivételével, mert ők közvetlenül teremtve lettek - legalábbis a Biblia szerint.

Mindezt emberekre értettem.

Az emlősállatok is születnek. A madarak, hüllők stb. viszont nem, ők tojásból kelnek ki. A halak ikrából. A rovarok petéből.

Ezerféle variációt alkotott a természet.

2018. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát nyilván... De túl vagy rajta, nyugi.
2018. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, mármint ja nyilván nem a gólya hoz, de a kérdést gondolom nem így értetted.

Mindenki indul valamilyen kezdő szettel (genetikával, családi háttérrel, születési hellyel) viszont az ember alakítja hogy mit kezd vele, születhet valaki gazdagnak ha közben segghülye és elherdálja, és születhet valaki kiemelkedő logikával egy etiópiai nyomornegyedben, szóval részben szerencse, részben az hogy mit tudsz kihozni abból amit kapsz.

2018. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. En pl egy életképtelen ember vagyok meg élettelen is, nekem nem való ez az élet. Ez van kihúzom ameddig kihúzom aztán már úgyis mindegy.
2018. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, egy távolba révedő szép lány képe alá írd ki, és már készen is van a szipiszupi Facebook “bölcsesség”. Ja, és a halálhoz is születni kell, anélkül nem megy.
2018. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát gyárban raktak össze
2018. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyre jobban azt gondolom, hogy igen. Azonban lehet tanulni, felkészülőre járni, mert az élet tanít is, csak figyelni kell a részletekre.
2018. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!