Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha irígy vagyok...

Normális ha irígy vagyok híres, gazdag sztárokra akik bármilyen nőt megkaphatnak?

Figyelt kérdés
Emiatt már videoklippeket se szeretek nézni mert szószerint elfog az irígység

2018. máj. 11. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem normális. Ha ennyire fáj akkor te miért nem teszel le valamit az asztalra, hogy híres és gazdag legyél? Gondolom még helyes se vagy, de bombanőt akarsz. A normális egyszerűbb lányok akiknél esélyed lenne meg nem érdekelnek...tipikus
2018. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy beszélsz mintha ismernél. Amúgy meg ne te mond már meg mit akarjak
2018. máj. 11. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Normális, persze, hogy az. Vannak az irigy, az irigyebb, a még irigyebb emberek, meg a közönyösek. Én spec lese szrom az ilyeneket, nem szeretnék úgy élni, hogy nem tudom valaki miért nyálazik nekem. Azért mert az vagyok aki és számító, vagy tényleg azért mert emberből vagyok.
2018. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
* Sokkal jobb hidd el, úgy élni, hogy kimutatják az emberek a foguk fehérjét és látod, tisztában vagy azzal, hogy micsoda egy aljassak.
2018. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális, hanem kbszttul szánalmas.
2018. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, bár egy bizonyos kor felett már illene elgondolkodni a dolgokon.
2018. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, értelmesen válaszoltam a kérdésedre. Ne mondjam meg mit akarj? ha irigy vagy akkor az ő életüket akarod nem? Ja persze tenni nem akarsz érte..Na ez a szánalom. Ismerem a fajtádat..hidd el. Hulladék pancser. Különbet kulázok nálad-
2018. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tinikorban talán normális, de egy idő után érdemes felnőni. Ha pedig ennyire meghatározó része az életednek az irigység, érdemes tenni ellene.
2018. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem lennék irigy boldogtalan emberekre, mit hiszel attól mert az újságoknak mosolyognak meg teli vannak jól is élnek? Szerinted nagy részük miért menekül a drogokba, alkoholba?
2018. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!