Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, örülnétek egy virágcs...

Férfiak, örülnétek egy virágcsokornak névnapotokra vagy egyéb más alkalomra?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Pasiknak mióta adunk virágot!? Wtf!? De lehet csak én vagyok maradi... Boccs!
2018. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem, teljesen feleslegesnek tartanám. Már csak azért is, mert 2 nap múlva elszárad és dobhatom ki. Meg egy jobb csokor több ezer forint akkor már inkább értelmes ajándék vagy 2 rekesz sör.
2018. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretem a virágokat, szoktam is kapni és örülök neki, mert kertészkedek. De a csokrokat nem szeretem, azt senki nem ad, mert csak elszárad aztán dobhatom ki. Ha nem kertészkednék valószínű hogy ennyire se tudnám értékelni a virágokat, maximum a gesztusnak örülnék mint ballagáskor. A funkciója semmi, szerintem sok férfi ennyit fog fel belőle. Köszi a csokrot majd kerülgetem itt amíg ki nem dobhatom :D
2018. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Biztos van olyan pasi aki örülne neki, de van aki zavarba jönne. Én max. ballagásra adnék virágot fiúnak/pasinak. Cserepes, húsevő növényt azt hiszem simán vennék. Vénusz légycsapóját láttam a napokban egy üzletben. 1600 ft körül volt.
2018. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Kaktuszt?
2018. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Mit csináljak vele? Nem vagyok kertész, de még halott sem.
2018. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Díszítő funkciója van, szebbé teszi a lakást.
2018. máj. 11. 19:51
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem örülnék neki.
2018. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Én nő vagyok, de nem örülnék, a virág elhervad és tök sok pénzt kidob vele az ember az ablakon. Némelyik virágot szeretem, az évi egy szálként OK, amúgy nem.

A cserepes virágokat különösen utálni szoktam, mivel azt elfelejtem és kipusztul.


Pedig szeretem a virágokat, a kertem tele van velük. De a vágott virág ár-érték arányát csapnivalónak tartom a legtöbb esetben, főleg csokroknál.


Nyilván van virág- sőt csokorszerető férfi, de a többségnek rossz ötlet lenne ez, kivéve amikor tradicionálisan virágot kap a férfiember is, ballagás jut csak eszembe, mintha akkor mindenki kapna.

2018. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

Viragcsokornak nem.

Én sem szoktam adni.

Cserepes virág viszont már más tészta, azt imádom, van is vagy 20 a házban. Azok mindig szépek még a csokrok pár nap után undorítóak.

Egyébként sem értem a csokrozást, "boldog [alkalmat], itt egy pár haldokló növény, de ne felejtsd vízbe rakni, hogy tovább szenvedjen"

2018. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!