Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, örülnétek egy virágcs...

Férfiak, örülnétek egy virágcsokornak névnapotokra vagy egyéb más alkalomra?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 19:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Amikor eljöttem a mhelyemről, volt egy pár hölgy akik közösen megleptek egy cserepes virággal, meg a kedvenc csokimmal. A virágra a mai napig nagyon vigyázok, köszöni jól van. És örültem!
2018. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

"Díszítő funkciója van, szebbé teszi a lakást."

Személy szerint sosem szerettem a virágokat és "számomra" szebbé sem teszi a lakást, csak útban van... Jobban bele gondolva nem azt van, hogy nem szeretem csak szerintem ilyesmit a nők szoktak kapni, nekem nem jelent semmit. Ha ilyesmit adnának nekem természetes elfogadnám, mert bunkóság visszautasítani, viszont nem örülnék neki túlzottan. Ballagáson még elmegy, de ajándéknak... Amúgy a névnapokat sem tartom sokra. Azt se tudom mikor van az enyém. Egy újabb felesleges cécó.

2018. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Inkább élő virág, mint holt... Szóval nem a legoptimálisabb a virág, de inkább cserép, mint csokor
2018. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogy mondjam... Nagyon örülök annak ha valaki gondol rám és kapok ajándékot. De nem tudok mit kezdeni egy virágcsokorral. Egyedülálló fiú vagyok, így nincs is vázám például (örülök hogy kávéfőző eszembe jutott hogy venni kéne egyet, nemhogy még váza)...
2018. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14 egy üres befőttes üvegben is vígan lubickolnak a virágok.
2018. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Inkább pár sör vagy bármi más használható tárgy, mit kezdjek egy csokor virággal, legeljem le?
2018. máj. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!