Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 8 elemivel autószerelő?

8 elemivel autószerelő?

Figyelt kérdés

Az egyik facebook ismerősömnél láttam hogy megszerezte a jogsit. Csak 8 általánosa van de mindenkit kioktat és úgy állítja be magát hogy ő mnidenhez ért. Egyébként operátorknét dolgozik amivel nincs is semmi baj csak ne oktatna ki olyanokat olyanban amihez sokkal jobban értenek és tapasztaltabbak. Vett egy kb. 20 éves régi autót de látom hogy feltöltötte a képeket hogy már megbontotta az elejét. Olcsó tescos szerszámok szétszórva autó félig lebontva (fényszórók, index, lökhárító) és olyan dolgokat ír oda mnit ha 30 éve autószerelő lenne és neki ez teljesen természetes volna. "na akkor lássunk neki" meg ehhez hasonlók. Valamihez oda írtam a véleményemet amiben kicsit jártasabb vagyok és kioktatott, hülyének állított be.

Miért gondolja magáról hogy mindenhez ért? Miért nem végez el még egy szakmunkást sem ha ennyire ért hozzá? Miért veszi semmibe az adott témában hozzáértők szavát?



2018. máj. 12. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy érzem hogy te akarod őt kioktatni.

Miért zavar téged ha dolgozik az autóján? Te autód? Te autószerelő vagy? Más a kutyájáról tölt fel képeket, ő az autóról. Neked nem mindegy? Ha annyira zavar akkor van egy király gomb a poszt felett jobbra, ott be tudod állítani hogy többet ne jelenjen meg neked.

2018. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az első hozzászólóhoz csatlakozva: én sem értem, hogy téged ez miért foglalkoztat. Nincs semmilyen hatással az életedre, ha téged zavar, nem tetszik, nem kell foglalkozni vele.
2018. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!