Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket támadtak már meg...

Titeket támadtak már meg utcán? Hogy történt? Mikor?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Egy részeg csöves (persze hogy) férfi.. Azt mondta gyűlöli a nőket és mindjárt megver.... Enmeg ordibalni kezdtem vele hogy engem ugyan biztos nem, meg hogy takarodjon a faxba vagy megbánja.. Elment utána de anyazott. :D 23L
2018. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Középiskolás voltam, amikor a pékség előtt reggel leszólított egy pasas,hogy nem e lenne kedvem felmenni a lakására ( mind tudjuk mire gondolt) mikor visszautasítottam erőszakos lett, elkezdett anyázni, k*vázni és ordította,hogy takarodjak mert megver. Ugyanaznap iskola után felmentem a szülészeti klinikára ( ott dolgozik egy rokonom) és mit ad Isten, találjátok ki ki gyalogolt előttem a terhes feleségével a kórház felé!! ( gondolom vizsgálatra mentek)...😒
2018. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen, fiúk támadtak meg akiket nem ismerek. 13 éves voltam akkor és kb ők is ennyi.

17/f

2018. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Egy feltehetően drogos gyökér nem is olyan régen beszólt minden ok nélkül, én meg mikor megkérdeztem, mi a gond, elindult felém, hogy megver, de aztán valamiért visszafordult és elment. Mit ad Isten, másnap megint szembejött velem és nyilván meg sem ismert, mert akkor meg pénzt akart kérni. Természetesen nem adtam neki, ő meg szó
2018. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Véletlen hamarabb elküldtem.

Szóval nem adtam neki és szó nélkül elsétált. Jó, ez mondjuk nem számít megtámadásnak, csak gondoltam leírom, mert érdekes sztori.

2018. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Állomáson, padon üldögéltem, erre egy részeg fazon odajött egy kétezret lóbálva, hogy nincs-e egy szál cigim. Én szimplán mondtam neki, hogy nem dohányzom. ( De jó üzlet lett volna, tán 1000Ft körül van egy teljes doboz? )


Aztán továbbra is ott mászkált körülöttem, majd rámarkolt a kabátomra, hogy megkeresi a cigit... Én meg felálltam aztán a kezét kicsavarva a földre térdepeltettem, még egyszer mondtam neki, hogy nem dohányzom, aztán felkelt és elment.


Oké, nyilván az is nyom a altba, hogy én sem vagyok kis darab, de ha épp akár egy gyengébb fizikumu sráccal vagy egy lánnyal teszi ezt, lehet nem állt volna meg.

2018. máj. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát, velem egy kéregető kezdett ordibálni, meg lökdösődni, amikor nem adtam neki pénzt.
2018. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Igen. Rohadt tetves migráns horda kirabolt a sötét utcán Amszterdamban!!!

Rohadjon meg minden barna bőrű!!


Heil Hitler!

2018. júl. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Imádom, hogy minden válasz le van pontozva,mikor konkrétan normális egyenes válasz a kérdésre. Ezt is le lehet pontozni,csak hogy örülj kicsit,mer látom,ebben leled az örömöt.
2018. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy buszállomás melletti kis parkban ültünk a padon hárman,én,egy barátnőm meg egy barátom,amikor megjelent előttünk egy kb 5-6 éves kis cigánygyerek. Azt hiszem a barátnőm épp cigizett is. A kölyök elkezdett szitkozódni meg követelni hogy adjuk neki az összes cigit ami nálunk van. Egy ideig próbáltuk meggyőzni hogy nincs több,de ekkor előrántott egy kést és elkezdett vele hadonászni. Majd kiakadtunk és a fiú közülünk odaadta az ő doboz cigijét és valahogy elzavarta. Aztán elhúztunk onnan.
2018. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!