Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy megszólítottatok valakit az utcán és az kihívta rátok a rendőrséget?

Figyelt kérdés

2018. máj. 12. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert odamegyek hozzá, hogy helló/szia/jó napot? Még sosem, de el se tudom képzelni, hogy ezért valaki rendőrt hívjon.
2018. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem hasonló. Belém kötött egyszer egy ipse,nézelődött a lakása ablakából és irritálta a kutyám, aki egy légynek nem tudott ártani, gyámoltalan kislány kutya volt. Semmit nem csináltunk, csak szimatolt. Lejött direkt miattunk és elkezdett velem kötözködni, meg kioktatni. Jól összevesztünk, haza ment, elbúcsúzott mosolyogva és kihívta rám a köztereseket.
2018. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

25 évig Pesten éltem, megtanultam hogy nemhogy nem szólítok le senkit, rá se nézek emberekre, mert beindul a pesti agresszivitás.

Ilyen helyen 99% a "Van egy cigid, mennyi az idő? - csak egy ötszázas kéne borra - vááááh jön a világvégeeee! - mit nézeeee?! - jaja aranyoskám olyan szimpatikus maga - itt ez a 2 forintos pár zokni ezerér nem lopott - és hasonlókból áll, csak egy vidéki kérdezősködik random emberektől.

Nemrég voltam hosszú évek után Pesten, a kettes metrón álltam és néztem ki a fejemből, amikor egy nagypapaszerű fószer térképpel megszólított egy mobilozó csajt. Az akkorát ugrott hátra hogy majdnem felborult a korláton.

Ez mindent el is mondott Pestről.

Nem szólítok én meg senkit.

2018. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon nem.mindegy hogy hogy szólítasz meg barkit is....

Pl: ha hizzam lépnél ezzel a megszólítássa, hogy "ide a.tárcád" lehet én se újjonganék...

2018. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem, de nálad az eddigi kérdéseid és válaszaid alapján meg sem lepődnék ha megtörtént volna. :D
2018. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5: Velem már megtörtént ez az eset, azért is tettem fel a kérdést.
2018. máj. 12. 22:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, nem lepődtem meg, bizonyára rászolgáltál, mert nem vagy ép elméjű. :D
2018. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
😂😂
2018. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem, de pestiként én is gondolkodtam már el azon, hogy nekem is megvan az igényem arra, hogy beszállni egy kisbuszba, símaszk, aztán sorba verni a hajléktalant, a fradista/Újpest homárokat, a cigókat, okoskodó hipsztereket, drogosokat de úgy izomból, viperával.. Sokkal jobb hely lenne pár hónap után
2018. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
GTA5-ben. Amúgy nem tudom ennyiért miért hívna rendőrt bárki....
2018. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!