Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen döntöttem...

Szerintetek helyesen döntöttem, amikor felhívtam a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Nemrég a házunktól nem messze láttam és hallottam egy elég csúnya veszekedést, aminek a vége az lett, hogy összeverekedtek elég rendesen... Mivel az egyikük már teljesen a földön volt pár perc után, ezért felhívtam a rendőröket, ám mire elmondtam mindent, a verekedésnek vége lett.

Most nem vagyok benne biztos, hogy ennyi miatt érdemes volt-e felhívni őket, vagy sem...

Az egyik felem azt súgja, hogy csúnya vége is lehetett volna, a másik pedig azt, hogy feleslegesen "zargattam" a rendőröket...


2014. júl. 24. 00:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Azért vannak. Én is hívtam már ki őket, mert valaki azt kiabálta a házban, hogy "segítség, meg akar ölni!", aztán meg még velem voltak tahók.
2014. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd csak őket az a dolguk, hogy fenntartsák a rendet! Habár manapság úgy tűnik, hogy csak azokkal tudnak keménykedni akik semmi rosszat nem tettek. Tisztelet a kivételnek, de volt részem benne, hogy olyan tahó módon kezeltek minket mintha valami szörnyű bűnt követtünk volna el azzal, hogy az út szélén megálltunk kocsival (nem volt tiltva, jó helyen parkoltunk). 2 megszeppent fiatal és nem adtunk rá okot, nem bunkóztunk velük...
2014. júl. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Kicsit megnyugodtam, hogy akkor nem csináltam "rosszat".

Egyébként emiatt behívhatnak valamikor meghallgatni vagy valami?

2014. júl. 24. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jártál el rosszul.Végülis ennek mindennapinak kéne lennie,h ők szétverik egymást?
2014. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, igazad van... Belegondolva tényleg ez a helyes, csak olyan hülyén jött ki, hogy mire mindent elmondtam, addigra abbahagyták és elszéledtek...
2014. júl. 24. 00:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Inkább menjenek ki feleslegesen, mint akkor se, ha kéne.

AMúgy, ha úgy ítélted meg, hogy életveszélyben volt a földön fekvő, akkor állampolgári kötelességed is szólni.

2014. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer nyaralni voltunk, amikor hallottuk hogy a nyaralónk kapujában késő este 2 részeg fiatal öli egymást. Üvöltöztek, verekedtek stb. Voltak velünk gyerekek is, akik nagyon megijedtek. Felhívtuk a rendőrséget, kijött egy kocsi és bevitték a srácokat. Azt a balhét, amit az egyik gyerek anyja levágott a szüleimnek, hogy mi mit képzelünk magunkról. :D Mondta apám, hogy ne haragudjon meg, de nem úgy látszott mintha a néni ura lenne a helyzetnek.

Szerintem jól tetted, ha a helyzet olyan lett volna, a hívásod talán életet mentett volna.

2014. júl. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!