Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi paraszt ember...

Miért van ennyi paraszt ember a foci világában? Mit éreznek ezek?

Figyelt kérdés

Jó ideje olvasom az oldalakat és otromba módon szidják a másik csapatát,lehordják mindennek,kárörvendenek ha vesztenek,lekezelő képeket raknak ki. Ezeknek nincs életük? Mindenhol a vita megy,az én kedvenceimet is állandóan ócsárolják és kárörvendenek.főleg ha vesztenek. Ha pedig valaki visszaszól nekik,akkor aztán kezdődik a kommentháború,de attól még a visszaszóló lesz a csicska.

A focisták milliárdosak,nincs semmi problémájuk,azt csinálják amit szeretnek. A magyar ember meg veszekszik a másikkal azon amit ők 2 nap után maguk mögött hagynak.


2018. máj. 13. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre van igényük az embereknek. Ezért szeretik a focit és utálják a sakkot.
2018. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Annyit elárulhatok, hogy ennek semmi köze a magyarsághoz. Menj fel bármelyik külföldi sport oldalra vagy foci csapat, játékos facebook oldalára és ugyanez a hányinger stílus megy a külföldiek között is.
2018. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem más fórumokba is ez megy, lásd itt a gyakorin is minden kategóriában szidják egymást.
2018. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az egész szurkoló-dolgot nem értem. Szaladgál pár vadidegen ember egy pályán és valamelyik többször rúgja be a hálóba a labdát mint a másik csapat. NA ÉS AKKOR MI VAN? De mondhatnám a többi sportot is. Tényleg nem értem. Az se érdekel, hogy magyarok-e vagy nem.
2018. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a foci világában van így, csak ott sokkal jobban látszik.
2018. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Férfiak nagy hányadának természetükből kifolyólag igénye van erre a fajta viselkedésre. A foci csak teremtett ürügy hozzá a modern világban, régebben bunkót fogtak, azt összeverték a másik törzset, ez a lehetőség ma nem áll fenn. Mindenesetre amíg a nőknek az ilyen erőt sugárzó egyedek kellenek, nem az ilyen pityergő emósfélék, addig ne várd, hogy kihal ez az állatfaj.
2018. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Versenyszellem és a közösséghez tartozás benne van az emberekben. Régen ezt úgy éltek ki hogy elmentek háborúzni és kinyírták a másikat csoportot. Most ugyanezek az érzések vetődnek ki a focimeccseken. A mi közösségünk legjobbja győzik le a másik közösség legjobbjait. A szurkolóhoz ehhez pedig állatmódjára asszisztálnak. Szerintem is undorító ez. De jó hogy van. Mert sokkal rosszabb volna ha ezeket az energiákat ténylegesen a másik legyőzésére, elpusztítására használnánk.
2018. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen ezért elnézést.. Más oldalon is megy a köpködés,még olaszt is szoktam nézegetni és ott is

De legtöbbet nyilván magyar oldalt nézek és nagyon primitívek. Nem tudom miért élvezkedik mit tudom én egy Barca szurker azon,hogy a Real veszít.

Már nem egyszer álltam szembe ezekkel,mert fájt hogy a kedvenceimről olyanokat írtak amilyeneket,de mintha egy otromba majommal vitáznék. Ha az ő csapata többet nyer a másikénál,akkor szerinte ő okosabb és felsőbbrendű ember.

2018. máj. 13. 12:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Túlteng bennük a tesztoszteron. Nőhöz nemigen jutnak, így kénytelen a "férfias" feszültséget máshol levezetni.

Na meg persze sok üvöltő majom között beindul a hordaszellem, gondolom láttál már a natgeón agresszív pávián csapatot, hogy hogyan hergelik egymást a hímek.

Na, a szurkolóknál ugyanaz megy. Csak a páviánok okosabbak.

2018. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

,,Én ezt az egész szurkoló-dolgot nem értem. Szaladgál pár vadidegen ember egy pályán és valamelyik többször rúgja be a hálóba a labdát mint a másik csapat. NA ÉS AKKOR MI VAN? De mondhatnám a többi sportot is. Tényleg nem értem. Az se érdekel, hogy magyarok-e vagy nem."


Ilyen alapon te soha semmilyen versenyt vagy bármit amit rendszeresebben nézel, nincs olyan aki esetleg szimpatikusabb mint a többi és akár tudat alatt is de neki szurkolsz? Mert ha egyáltalán nem nézel ilyeneket akkor jó hogy nem érted, nem tudsz szurkolni senkinek mert nem látod őket, nem alakul ki "érzelmi kötődés" egyik versenyző/csapat stb iránt sem.

BTW ez nem csak a fociban van így hanem MINDEN sportban, versenyben, vagy bármiben amiben oldalt lehet választani, valakinek nem szimpatikus egy szereplő, a másik szereti őt, ír/mond valamit, a másik erre reagál így vagy úgy. A foci a leghíresebb példa, de mint írtam BÁRMILYEN versenyben vagy dologban amiben lehet szurkolni valakinek ez megy, nem csak a fociban.



Kérdező az amúgy ok hogy a focisták milliárdosak, de (hatalmas sablon, tudom) a pénz nem minden, csak majdnem, trófeákat nem lehet pénzért megvenni, blablabla.

2018. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!