Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az otthoni környezetem nagyon...

Az otthoni környezetem nagyon demotiváló. Hova járhatnék el, ahol inspiráló emberek vesznek körbe?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, évek óta sehova sem tartok az életben, céltalan lettem, a legtöbb időmet itthon töltöm. (amikor nem dolgozom) Van azonban az az állítás, hogy olyan ember leszel, mint az az 5 egyén, akivel a legtöbb időt töltöd. Az én családom nagyon negatív, életunt, kivéve édesanyámat. Ő egy nagyon határozott, erős, inspiráló nő, vele szeretek minél több időt tölteni. Mindenki más a családomban azonban lusta, "naplopó". Szeretnék többet eljárni itthonról, olyan közösségekbe járni, ahol inspirálódhatok. Két ötletem van idáig, beiratkozni egy konditerembe és többe járni könyvtárba, heti pár órát olvasgatni ott. Milyen más ötleteitek vannak még esetleg?
2018. máj. 15. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg önkénteskedhetsz is (állatmenhelyen vagy ahol tudsz)
2018. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt a kettőt (edzőterem,könyvtár) megléped,már sínen vagy.
2018. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A suli nagyon sokat tud segíteni, én azóta vagyok motivált mióta egyetemre járok és elkerültem otthonról. Így sem vagyok egy hú de nagy valaki, nem is túl izgi az életem se legalább többet csinálok, mint azelőtt. Ha esetleg középsulis vagy és messzebb van a sulid, legyél koleszos, ha egyetemre jársz szintén legyél koleszos. Ha esetleg az egyetem is közel lenne, vagy városon belül akkor is van egy két lifehack amivel kaphatsz kolit és kiszakadhatsz otthonról. ;) Én imádok nem-otthon lakni,pedig nem volt szar helyem otthon sem.
2018. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én emiatt költöztem el otthonról már korán.

MINDEN területen javult az életem.

2018. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!