Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról hogyha egy 19 éves lány kiskorától kezdve rongypelenkával alszik, mert szereti a puha anyagát?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Polkorrekt választ kérsz, vagy őszintét..?
2018. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mindig kiskoromban ilyen selymes puha valamim. Konkrétan egy plüss sál. Ahogy felnőttem ez átváltozott egy plüss párnává mindig azzal alszok pedig férjem van de, egyszerűen nem érzem magam jól ha anélkül kell aludjak. Bennem ez soha nem okozott fusztrációt sokan alszanak plüss állattal vagy pl kispárnával báttyám aki 35 éves ő is úgy alszik 😂. Férjem szokott csúfolni, hogy a párnát többet ölelgetem mint őt, de ennyi neki meg más hü lye szokásai vannak úgy ahogy mint mindenki másnak.
2018. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi különös. A férjem úgy alszik el, hogy egy zsebkendőt gyűröget. :D


Szerintem nagyon sok embernek vannak hasonló alvási hóbortjai. Engem sosem zavart. Bár legelőször meglepődtem, bevallom.

2018. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Az lemaradt, hogy egészen pici kora óta így alszik el, nem felnőtt korában kezdte. :))
2018. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Bizarr, szánalmas, taszító
2018. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a nullázós kérdés


dafuq

2018. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem miért kellet mindenkit le nullázni.
2018. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindenkinek vannak fura szokásai!
2018. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!