Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítéssel van problémám...

Szőrtelenítéssel van problémám. Nagyon erős a szőröm, mert borotválom naponta. Viszont a labamon ezert szoktam epilatorral kiszedni, ami sokkal jobb, de folyton alánő és begyullad a szőr. Mit használjak, ami hatásos és sima, puha bőröm lesz tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen...nyáron nem merek strandra menni,és utcára sem rövid nadrágban,30fokban.Lézeres szőrtelenítésre és drága krémekre pedig nincs pénzem.:(

2017. aug. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én gyantázom amitől egy idő után elkezdett vékonyodni és pelyhesedni szóval már nem olyan erős. És hetente 2x leradírozom az egész testem szőrbenövés ellen :)
2017. aug. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szőrös vagyok.Én borotválom magam tetőtől talpig,elektromos borotvával.L.
2017. aug. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leradírozod a lábad, mielőtt epilálsz? Akkor elvileg kevésbé vagy egyáltalán nem nő be.
2017. aug. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam radirozni.viszont kerestem radirt mar ,de csak arcra valot talaltam
2017. aug. 10. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Testradír.úgy keresd. Különben otthon is gyárthatsz magamnak,ami ráadásul vegyetek mentek én is úgy csinálom. Kell hozzá kávézacc, babaolaj Ezeket keresd össze amég kékes nem lesz. Cseppents hozzá pár Csepp Kókuszzsír vagy mandulaolajat keresd össze egy kis tálba és zuhanyzom után dörzsöld be a tested. Aztán öblítsd le. Én,hideg vízzel szoktam leönlíteni mert az összehúzza a pórusokat és feszesíti a bőröd. Persze nem jéghideggel csak olyan kellemesen hűssel. Aztán megtörölközöm és bekenem magam a testápolómmal most nagy kedvenceim a Nivea olajos testápolói. Amúgy ezt a radírozást heti 1-2 alkalommal szoktam és hidd el érdemes mert sokmindent eltávolít pl elhatároztam bőr ilyesmi. Nekem évig ki volt pattogzodva a kezemmel utánnam ujjatlant húzni. Ahelyett én sem radírozgattam mer úgy voltam vele hogy minek? Aztán 2-3 radírozás után eltüntek a karomról azok a csúnyaságok. Megértjük szóval érdemes. A bőröd is szépen barnult le ez a kávés cucc pedig egy csomo tényleg bababőröd lesz tőle :) de ha nincs kedved/ idő pepecselni számlán félek találsz a boltok polcain :)
2017. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!