Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek úgy hogy...

Ti nem érzitek úgy hogy nagyon igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Miért vannak emberek akiknek olyan rossz az élete hogy azt kívánják hogy bárcsak vége lenne. Én is közéjük tartozok, bármit csinálok egyszerűen nem tudok javítani az életemen. Próbálok mindenből a legjobbat kihozni de hiába csak rosszabb és rosszabb.

2018. máj. 18. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt értem az alatt hogy nem tudsz mit kezdeni magaddal, hogy nem találod a helyed a világban, miközben kívülről semmi sem akadályoz abban, hogy változtass az életeden. Az is személyiséghiba, ha valaki képtelen beilleszkedni...

Az élet ebben az esetben nem igazságtalan, hiszen a társaiddal valószínűleg nagyon hasonló háttérrel rendelkeztek, csak vannak, akik többet tudnak kihozni ebből, és vannak, akik kevesebbet.


Viszont ez az állapotod lehet csak átmeneti, ha továbbra is próbálod jobbá tenni az életedet. Hány éves vagy, 13-15? Még rengeteget fogsz változni, és később rájössz, hogy veled nem is olyan igazságtalan az élet, mint hiszed...

2018. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az élet, nem is volt soha igazságos. Elég csak "körülnézni" a vilagban ahhoz, hogy ezt lássuk. Abból kell kihozni a legjobbat, ami van.
2018. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Úgy éreztem, meg akartan halni, elkövettem egy rohadt nagy hibát, majd megismertem valakit, és így már úgy érzem van értelme
2018. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem is rohadt igazságtalan. Leginkább ölném meg már magam mit tovább szenvedjek, de úgy érzem még van valami dolgom itt.
2018. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!