Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éjjel is dolgozó gyorséttermes...

Éjjel is dolgozó gyorséttermesek/trafikosok, nem féltek?

Figyelt kérdés
Főleg a forgalmas helyeken dolgozók. Én legalábbis az első pár alkalommal biztos félnék, főleg trafikosként, nem is attól, hogy kirabolnak, de ha betévedne akár egy részeg/kábszeres/barom, aki erőszakos is, nem tudnék vele mit kezdeni. Gyorséttermekben gondolom, valamennyire biztonságérzetet kelt az, hogy éjjel nem egyedül vagy, ott vannak mögötted a többiek (bár kasszásként így is tartanék a dologtól), de trafikosként infarktust kapnék este, valahányszor nyílik az ajtó.
2018. máj. 19. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Akkor válasz másik foglalkozást.
2018. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár én nem éjszaka dolgozom, és egyikre sincs igazán rálátásom, de én ha tehetem akkor elkerülöm az estéket, főleg a későieket. Pesten nagyon sokan átmennek állatba, nem is értem hogy bírja egy taxis, buszsofőr, vagy bárki.


Személy szerint szilveszterkor elmentem egyet túrázni a Budai hegyekben, alig pár emberrel találkoztam csak, később még azokkal sem. Komolyan mondom a sötét erdő biztonságosabbnak tűnt, mint előtte az 1 órányi utazás buszon-villamoson a "feltüzelt" segg részeg fiatalok, balhézó cigányok és "örömittas" emberek között akik szétverték a buszt meg törtek zúztak, mert hát azt kell szilveszterkor.

2018. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sokáig dolgoztam éjjeli műszakban (17-2 óráig, 20-5 óráig, 21-6 óráig) étteremben. Nem egyszer jöttek részegek enni, abból is az agresszív fajta. De sose voltam egyedül, mert a konyhán mindig volt valaki és a műszakvezetőm mindig előre jött hozzám.
2018. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!