Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozó emberek: nektek sincs...

Dolgozó emberek: nektek sincs időtök semmire?

Figyelt kérdés

Egyszer kiszámoltam a jelenlegi munkaidőmmel és nagyjából 3 óra szabadidő jött ki 8 óra alvást feltételezve. A gyakorlatban valóban csak ennyi, vagy ha tanulni kell, orvos, ügyintézés van akkor még kevesebb. Illetve a jó öreg túlórák, szinte állandóan - ilyenkor olyan is van, hogy mire hazaérek, már konkrétan le is kellene feküdni.


Ráadásul hulla fáradt vagyok (főként mentálisan) esténként és hétvégente.


Pedig nincs család, szingli vagyok és nem is randizom jelenleg.


2018. ápr. 2. 17:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem alszom 8 órát így picit több marad, de hétköznap nincs is szükségem többre. Hétvégén igyekszem pihenni, ha marad munka akkor is. Hétköznap igazából 5-re hazaérek, másfél óra alatt elvégzem az otthoni teendőket és utána még marad 3-4 órám így tanulgatni, el lenni. Reggel felkelek akkor tornázom vagy futok egy fél órát meló előtt. Nekem ennyi hétköznapra elég.
2018. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

12 órákat dolgozom, így sokkal több szabad napom marad, mint azoknak, akik átlag 8 órás munkarendet követnek.

Alig várom a nyarat, amikor még szabadságot is veszek ki, így 4 szabadnap elhasználásával 2 hétig otthon tudok lenni a pihenőnapok miatt.

2018. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Hé-pé vagyok.


Igazából nekem is 6 órára jön ki az alvás, ami irtó kevés nekem.

Hazaérek 6-7 környékén, evés, esetleg mosogatás vagy egyéb házimunka. Elolvasok pár cikket, fórumot, képeket nézegetek, elnyomja az álmosság érzését, hogy véégree szabadidő és alszom 6, jó esetben 6,5 órát.

De elvben kb 6-9, 7-10, nagyon jó esetben 6-10 között van időm otthon, nem szabadidőm, hanem bolt+ügyintézés+házimunka+szabadidő

2018. ápr. 2. 18:17
 4/29 anonim ***** válasza:
67%

10 óra munka, 3-4 óra munkába járás, napi 6 óra alvás, 1 óra tökölés (fürdés, mosás, mosogatás), 1 óra kikapcsolódás (sorozat, könyv, tudományos cikkek, gyk trollkodás), marad 2 óra, ami mindig élveszik.

Orvos - magánban kizárólag, mert nincs időm napokat várni arra, hogy meg se vizsgáljanak az állami mészárszéken. Erre vagy fél nap szabi, vagy home office, vagy beteg szabi. Heti 2 edzés a munka terhére fér bele. Hétvégén van időm beszélni emberekkel munkán kívül is és vásárolni egész hétre, meg főzni. Néha túrázni, edzeni.


Mire kéne még idő?

Család ebbe nem fér bele. Magamnak megoldom a szexuális vágy csillapítását. Barátaim nincsenek. Életemnek nincs célja. Annyi pénzem úgy sem lesz, hogy biztosítani tudjam a jövőt a gyerekeknek, arra meg elég a pénz, hogy magamat fenntartsam.


Ha nem lesz találmányom, nem bűnözők, nem vagyok puncsos, nem öröklöm, akkor ennyi jutott az "életben" és nem több.

2018. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nagyrészt egyetértek.


Nekem is 10 óra meló sokszor.

2018. ápr. 2. 18:32
 6/29 Lazy Lover ***** válasza:
84%
Nincs hát.... üdv a modern rabszolga sorsban.....
2018. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%

Én 7:30-16ig dolgozom,normál munkarendben.

Hetente 2-4 alkalommal másfél órát sportolok, angol tanítok és heti 5-7 órát kiegészítő munkát végzek esténként.

Emellett párommal együtt vezetjük a háztartást,beosztjuk a munkákat. Emellett jut időm a szeretőmre heti 2-3x pár órát (nem hencegés,de ez is a szabadidős tevékenységem része) Mellette tanulok is.


Tévét nem nézek,olvasni is csak nyarásokkor van időm, időm kanapén henyélni csak szex alatt van :D


Én úgy gondolom,hogy a szabadidőm ami délután 16 és 24 között van, a 8 órát teljes egészében kihasználom, mindig menésben vagyok. Aludni kb 6órát alszom,nincs is többre hétköznap szükségem,mert nem fizikai munkát végzem.

Ezt mind az időmbe nagyon jó ligisztikázással tudom belepréselni. Pl elmegyek a szeretőmhöz,hazafele bevásárolok, este 10-11ig megfőzök. Vagy sportolni egyből munka után megyek, onnan pedig angol tanítani. Vannak napok amikor reggel 7től este 11ig folyamatosan menésben vagyok. Ha nagyon kimerültnek érzem magam, délután a szünetemben alszom 20-25 percet.

2018. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%

„Mire kéne még idő?

Család ebbe nem fér bele. Magamnak megoldom a szexuális vágy csillapítását. Barátaim nincsenek. Életemnek nincs célja. Annyi pénzem úgy sem lesz, hogy biztosítani tudjam a jövőt a gyerekeknek, arra meg elég a pénz, hogy magamat fenntartsam.


Ha nem lesz találmányom, nem bűnözők, nem vagyok puncsos, nem öröklöm, akkor ennyi jutott az "életben" és nem több.”


Félelmetes, hogy beletörődsz abba, hogy biorobot vagy és nem több:O Számomra ez elképesztő.

2018. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Csak 8 orat dolgozom, 8-16, es este 11 elott mar evek ota nem fekudtem le.

Ha esetleg 24 orazok, akkor utanna 2-3 szabadnapom van, akkor intezem az idoigenyes dolgokat.

2018. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
Nincsenek barátaim, nincsenek emberi kapcsolataim, nincs semmim. A neten "élem" az életem, videókat nézek stb. Amikor dolgoztam, kevesebb idő jutott ezekre, de jutott. Folyamatos munkarendben dolgoztam, két nap munka (12óra/nap), aztán két nap szünet. Emellett volt időm a semmire, rendesen kipihentem magam és akadt egy kevés pénzem is, lévén alig kellett valamire költenem. Egyedül nem feltétlenül tudtam volna ennyi pénzből megélni. Sokkal jobban kedveltem így dolgozni akár hétvégén és ünnepnapokon is, mint reggel 6:00-14:00-ig (évek óta nem találok 8 órás munkát, mindenhol csak 12+), minden hétköznap, az ünnepnapok és hétvégék kivételével. Aztán változott valami, egy olyan ember vette át a beosztás írását, akinek nem sok fogalma volt róla. Szerinte ő jobban tudott mindent, így borult az egész addigi rend. Többet kerestem, csak nem volt időm a semmire, éjjel nappal a munkahelyemen voltam, csak aludni jártam haza. Most igyekszek valahol a kettő között munkát találni. Legyen pénzem, de legyen időm a semmire is, meg talán barátokat szerezni.
2018. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!