Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A királyi családnak szoktak a...

A királyi családnak szoktak a rajongók csomagot, levelet, ilyesmit küldeni, egyáltalán tehetnek ilyet?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
De tényleg... Rajongók. Én sem igazán értem, de tudtommal tényleg vannak. Én legalábbis erre következtetek abból, hogy sokan például Katalin harmadik kölykének a születése előtt letáboroztak a kórház előtt. Csak azt nem értem minek. Oké, hogy királyi család, kékvérűek meg mi a f**zom, de attól még ugyanúgy emberek. Nem tagadom, én is olvasok királyi család híreket, mivel egyrészt nem rossz tudni, hogy ez meg az van, tudjak mihez hozzászólni, másrészt történeteket írok, amikhez anno nem jöttek rosszul az ilyesmik, akár egy ruhadarab. Egyébként néhány cikktől a falra tudok mászni. Bírom, hogy Katalin normális, kedves, anyuka és nő egyben, nem nagyképű, viszont túlajnározzák. Már attól világszépekisasszony lesz, hogy egy kalapot felvesz. Kiskoromban csak ritkán hallomásból volt fogalmam a királyi családról, és mint minden kislány, hercegnő akartam lenni, vagyis akkoriban sokat méláztam azon, hogy bizony de jó lett volna ha oda születek vagy ilyesmi. Mára pedig pont az ellenkezője. Még ha fizetnének se házasodnék be. Visszahúzódó életemhez és csendes személyiségemhez a folytonos se**nyalás és reflektorfény, az idegesítő szabályokról nem is beszélve, nem nekem valók. Szerintem a kamerák mögött őket is idegesítik.
2018. máj. 19. 23:03
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg levelet lehet küldeni, a csomagokat viszont nem fogadják.

Amúgy van sok rajongójuk. Egyesek úgy kezelik őket, mintha valami tündérmese szereplői lennének... Képben vannak az utolsó harmadunokatestvér életével kapcsolatban is, meg minden. Ezek azok akik majd' meghalnak, hogy küldjenek mindenféle kacatot a királyi családnak (asszem olvastam valahol hogy valami öreg házaspár egy kisebb vagyont költött ajándékra, de aztán a vén szatyor persze meg se kapta)

Ezek nem tudják hogy ez a flancos esküvőt is az ő pénzükből finanszírozták.

2018. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom biztosan, de az is biztos, hogy mindent átvizsgálnak, még a leveleket is mielőtt kézbesítik.


Ezt a rajongást meg én sem értem, de ha valakinek örömet okoz az életében, hát tegye, az én véleményem mindössze annyi, hogy egy adag az emberek adóján eltartott ingyenélő ez az egész királyságosdi, mivel amúgy a gyakorlati irányítást nem is végzik.

2018. máj. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos szoktak küldeni, de ezeket sose kapják meg, mert nagyon elszigetelten élnek.

Érdemes nem csak elfogult ott nevelkedett emberek véleményét meghallgatni/elolvasni, mert bizony a való élettől nagyon távol áll a királyi család. Ők kizárólag a jót ismerik.

2018. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy brit pár viccből küldött meghívót a királynőnek az esküvőjükre. Aki szintén "viccből" meg is jelent :)

Ebből kiindulva, valahogyan lehet nekik küldeni levelet/csomagot. Kérdéses, hogy mindet kézhez kapják-e.

2018. máj. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!