Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Usabol szeretnek hazakuldeni...

Usabol szeretnek hazakuldeni csomagot a csaladnak. Milyen feltetelei vannak?

Figyelt kérdés
kb $300 erteku csomagrol lenne szo. Adokoteles? Fennakadhat a vamon? Felszamolhatnak meg valamit Magyarorszagon is ra? Elore is koszonom a valaszokat .

2015. márc. 11. 17:11
 1/2 anonim válasza:
Egyik feltétele, hogy ne rakjál bele robbanószert. Remélem segítettem! :)
2015. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt leirjak mikor es mennyit szamolnak fel:

[link]


Ha megallitjak a vamon es ez szerintem szerencse fuggo (nekem meg sosem allitotak meg, paromnak szinte mindig) akkor a csaladodnak fizetni kell, kulonben nem kezbesitik a csomagot. Vagy megjon a csomag siman es megusztak, vagy kapnak egy levelet, hogy itt es ennyit kell fizetniuk.


Ha nagy meretu es raer, akkor add fel hajoval (konteneres szallitas) itt elore kifizeted a vamot, de az csak 10%, es afat mar nem kell, mert Magyarorszagra mar EU-n belulrol fog erkezni.

2015. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!