Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magam egyszer...

Miért érzem magam egyszer egész jóképűnek, máskor meg a világ legcsúnyább torzszülöttjének?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is elég váltakozó, hogy milyennek látom magam. Annyira szépnek soha, maximum átlagosnak, de rosszabb napjaimon nem szívesen nézek tükörbe.
2018. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Detto, pedig én nő vagyok. Annyira irigylem azokat az embereket, akik tök mindegy mennyit aludtak, mennyire volt stresszes az elmúlt napjuk például, ugyanúgy néznek ki minden egyes nap.

Én egyik nap jól érzem magam a bőrömben, az meg is látszik, mert más is észreveszi, másnap már mint a mosogatórongy. Nálam teljesen kiszámíthatatlan. Elhiszem, hogy rossz, mert pont ilyen cipőben járok.

2018. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok lányként..Vagyis én még csak szépnek se látom magam, a jobb napjaimon is csak átlagosnak max. De amikor már kezd zsírosodni a hajam, vagy nem alszok eleget és a szemeim is tiszta táskások, stb., kb. sírhatnékom van, amikor bele kell néznem a tükörbe..
2018. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem látom szépnek magam.
2018. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!