Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan öngyilkos leszek, mi...

Lassan öngyilkos leszek, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Rengeteg problemam van mint lelkileg mint egeszsegugyileg..

Azt érzem,hogy ebbol nincs kiút...


2018. máj. 20. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
A fenéket nincs kiút, csak nem látod. Én azt gondolom, hogy a problémák nagy részéből általában van kiút, csak időigényes megtalálni, ehhez szakember is kellhet. Ha gondolod,nyugodtan írj! Hány éves vagy? Milyen jellegű probléma?
2018. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is próbálom ezzel tartani magamban a lelket,hogy van kiút,de ha valaki tudná mi folyik nálam,azért megfordulna a fejében.
2018. máj. 20. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Egy életkort és egy probléma jelleget írsz? Egy negyvenesnek teljesen más problémája lehet, mint egy tizenévesnek. (Párkapcsolat, halálozások, gyermek betegsége, magány stb.)
2018. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ha öngyilkos akarsz lenni legyél öngyilkos de ne itt rinyálj, ha meg nem akkor kapd össze magad, gondolom fiú vagy mert azok szokták ezt a hisztit csinálni, légy férfi
2018. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó: egy gyerek halva születése után is maradjon férfi a férfi és ne sírjon, mert ő a férfi. Valószínűleg éretlen vagy, azért lököd a hülyeségeid. Viszont aki lepontozta az első válaszom, dobjon már meg egy privát üzovel, elbeszélgetnék vele
2018. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is kiváncsi vagyok,hogy kinek van ideje idejonni es vegig lepontozni a valaszolokat.... Igazatok van,nem kéne rinyalni mar reg meg tettem volna(en is ezt mondom magamnak)De abba is gondoljatok bele,ha ti lennetek a helyembe... Senki se akarna,menekulne mindenki...
2018. máj. 20. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg problémám van, de azon vagyok, hogy megoldjam őket. K@va igazságtalan sokszor az élet, de a feladás nem megoldás. Mindig lehet valami kapaszkodót találni. Kell egy kis küzdőszellem.
2018. máj. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nézz animét
2018. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!