Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A feministák azért támogatják...

A feministák azért támogatják ennyire a muszlim bevándorlást és az iszlámot úgy en bloc, mert a szívük mélyén olyan férfiakra vágynak, akik erősek, tudják, mit akarnak és nem hódolnak be a nőknek?

Figyelt kérdés

Vagy csak arról van szó, hogy a 3rd wave feminizmus felkarol minden kisebbséget (illetve sok helyen relatív többséget) a gonosz, straight white men ellen, még akkor is, ha egy társadalmilag igen konzervatív, patriarchális, a nőket semmibe vevő kultúráról van szó?


Vagy tán mindkettő?


2018. máj. 21. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Honnan is veszed ezt az allitast?
2018. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%

Inkább a második, de szerintem az első is benne van valamennyire. Jobban imponál nekik az iszlám szégyentelenül szexista, nőelnyomó kultúrája, mint a kiherélt nyugati white knight-ok töketlensége.


(Egyébként szerintem rossz a kategória, inkább a politika vagy a vallás kategóriába kellett volna sorolni a kérdést.)

2018. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Én feminista vagyok viszont nem támogatom. Pont azt képviselik a muszlim férfiak többsége ami ellen a feminizmus harcol.

Erős férfit akarok és olyat aki tudja mit akar, de nem várja el hogy behódoljak neki, hanem képes értelmes felnőtt módjára egyenlő félként tekinteni rám.

Nem vagyok ellene a heteró, fehér férfiaknak (nézdmár ezt lehet magyarul is írni), viszont a kérdésed provokáló és feltélezéseken alapul, mintha minden feminista támogatná a bevándorlást, gyűlölnénk a férfiakat vagy minden vágyunk egy olyan pasi lenne aki kutyának se nézi a nőket.

2018. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2%
#3, te nem vagy egy igazi third wave feminist. Ha az lennél, nem írnál ilyeneket, hogy "erős férfit akarsz", meg igen is harcolnál a "stright white male" mint ősellenség, a világ összes bajának okozója ellen.
2018. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Jézusom :"D.
2018. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy provokalo troll kerdes, kijelentesz vmit ami nincs is alatamasztva. Mi van mar a nephulyito kormánypropaganda mar itt is probalkozik?
2018. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fideszes, egybiteském. :)
2018. máj. 21. 11:35
 8/21 anonim ***** válasza:
15%
Az állítást tagadóktól kérdezem, hogy mi a véleményük pl. a 2017-es Women's March nevű feminista és Trump-ellenes felvonulásról, ahol muszlim nő volt az egyik vezérszónok, vagy pl. arról, hogy Magyarországon a 2015-ös bevándorlási válság alatt a feminista szervezetek élen jártak a bevándorlók segélyezésében, támogatásában.
2018. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Feministaként én csak a nők és gyerekek beengedését támogatnám.
2018. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó: de csak a lánygyerekekét, ugye? Mert a pár év, és a kisfiúkból férfi lesz, akkor meg ugyanott fogunk tartani, mint ha az apjaik is jöttek volna.
2018. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!