Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran jártok...

Ti milyen gyakran jártok fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Havonta 1 alkalom mondjuk? Vagy 2-3 havonta?
2018. máj. 21. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Havonta.22F
2018. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
2-3 havonta
2018. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Soha, inkabb beruhaztam egy minosegi hajnyirogepre.
2018. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2 havonta, vagy ha nem érek rá akkor 3 havonta.
2018. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

De jó nektek... Én több mint egy éve nem voltam. XD

Most már nagyon esedékes lenne, de új helyre költöztem, és itt nem ismerek jó, megbízható, megfizethető fodrászt, és mivel cs.szték már el a hajam korábban többször is, elég bizalmatlan vagyok.

Pedig festetni (feketéről középbarnára), nyíratni is szeretnék.

Amúgy én általában évente 1x szoktam menni vágatni, festeni pedig magamnak festem (pontosabban színezem)

30/N

2018. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nevezzetek igénytelennek, de én nő létemre félévente-évente járok. Nem festem a hajam, növeszteni próbálom évek óta, nincs olyan speciális fazonú hajam, amit folyamatosan igazgatni kellene (frufru meg hasonlók). Nincs eltöredezve a vége sem, mert a fodrászra szánt pénzt inkább olyan hajápoló termékekre költöm, amik erősítik a hajam és védik a töredezéstől.
2018. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2 havonta. 26/F
2018. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3-4 havonta.
2018. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de én kb. 1-1,5 évente...Akkor is csak abban az esetben, ha sokat akarok belőle vágatni, vagy a formáján változtatni, ha csak töredezik, azt itthon magamnak oldom meg. Ugyanis eddig akárhányszor mentem fodrászhoz azzal, hogy a töredezett részt levágassam és mondtam el szerintem nagyon is érthetően, hogy növesztem, szóval tényleg csak annyit vágjon belőle, amennyit nagyon muszáj, levágott belőle vagy 20 cm-t..És mire odajutottam, hogy visszanőtt a levágott rész, a fodrász megint levágta :D 20l
2018. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Biztos meg fognak kövezni érte, de még soha életemben nem voltam fodrásznál. És 18 éves lány vagyok. Amikor kellett, a hajam végét anyukám levágta, mert mondjuk töredezett volt, vagy csak rövidebbet szerettem volna. Amikor frufum volt egy ideig, azt magamnak vágtam, egyszer baltáztam el és vágtam túl rövidre, de azok után már figyeltem a hosszra. Mostmár lenövesztettem, ez sem probléma. A végét még mindig levágja kb. évente anya, festés, ilyesmi eszembe se jutott. (De, de az színezés lett volna, és ki lehetett volna mosni, plusz az meg nem fodrászos téma, a lényeg pont a haverokkal való hülyülés lett volna.) Ezenkívül se szükségem, se kedvem nincs fodrászhoz járni.
2018. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!