Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell bemutatkozni a...

Hogyan kell bemutatkozni a baratnom szuleinek?

Figyelt kérdés
Nonek koszonjek elobb??! Kezfogassal vagy arcrapuszival??? Vagy ha nem nyujtsa elore a kezet sem az arcat akkor egyikkel sem csak szoba?!! Ajandekokat erdemes vinni vagy nem kell?? Ha erdemes akkor a nonek egy szal viragot vagy valami kisebb csokrot?? Az apjanak bor vagy mit?? Es ha a szuloknek viszek akkor az adott lanynak is kell vagy annak ilyenkor nem muszaly??
2018. máj. 21. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet ezt celszerubb lenne baratnoddel megbeszelned. Nem ismerunk se teged, se a baratnodet, se a baratnod szuleit, se az "alkalmat".


A bartnodnek mindenkepp vigyel viragot, oltozz ki szepen de ne vidd tulzasba. Apjaval egy eros kezfogas es a szemebe nezz, anyukajanak is vihetsz valamit. Mindenkepo dicserd meg a kinezetet. Az elso benyomas nagyon fontos. Szerintem viszont mindenkepp beszeld meg baratnoddel hogy a szulei milyen emberek, es ahoz merten vigyel ajandekot.

2018. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jesszus mennyi agonizálás egy találkozó miatt!

Nem is tudtam, hogy ezen ennyit kell agyalni :D Én csak mentem azt csá! ;)


De én ezt érzem helyesnek: csokor virág anyukának, 1 üveg bor apukának, kezedet nyújtod és bemutatkozol.

2018. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem tartom feltétlenül szükségesnek hogy az új udvarló dícsérgesse anyám külsejét... nevetséges és mesterkéltnek hat. Persze attól függ ki csinálja és milyen stílusban. Ha nagyon lehengerlő casanova az illető, neki lehet jól áll... na de ezt csak zárójelben. :)
2018. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!