Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelőnek illik bemutatkozni?

Szerelőnek illik bemutatkozni?

Figyelt kérdés

Telefonon van leegyeztetve az időpont, akkor ugye van bemutatkozás. Viszont személyes találkozásnál (mikor megérkezik javítani) illene bemutakozni, kezet fogni?

Illetlenség nem tenni?


2018. márc. 3. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolog...
2018. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Helyzete adja, de rendszerint nem kell bemutatkozni mert névre-címre érkezik és már így szólít meg.
2018. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, illik. Én pl pont szerelő vagyok. Bemutatkozom telefonon is és személyesen is és igen, elvárom, hogy az ügyfél is megtegye. Szerdán volt, illetve lett volna egy redőnyjavításom a 13. kerületben. Telefonon megbeszéltük. Odértem, felmentem a fickó az ajtóban áll és csak annyit mondott: “ott a meló, siessen”. Majd beviharzott egy szobába Siettem. Le a kocsihoz. Szerintem mèg most is nyitva a bejárati ajtaja.
2018. márc. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!