Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha félek bemutatkozn...

Normális, ha félek bemutatkozni a barátnőm apjának, mert kommandós volt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 12:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Most komolyan legyél tökös, ha bemutatkozol és látszik hogy félsz egyből azt mondja hogy nem vagy tökös, ebből a csajod és apja között vita lesz.. . Nem normális Amugy mtől félsz? Levágja a fütyid vagy lelő? :D Istenem, oda mész bemutatkozol jófej leszel röhögsz a poénjain és te is mondasz párat. oszt csá. :D
2016. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális.
2016. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell félned tőle, ugyanúgy ember ő is, nem fogja leharapni a fejed.


Nekem a volt barátnőm apja fegyőr volt, utána elment vagyonőrnek arra a munkahelyre ahol jelenleg dolgozom, mivel én ott gyáron belül alkalmatlan lettem a munkára, így a cég felajánlotta hogy engem is kihelyeznek őrnek és ugyanúgy a cég alkalmazotta lennék csak annyi eltéréssel hogy nekem a gyáron belül kell a rakodóba felügyelnem 12 órába. Mivel gyakran helyeztek portára volt apósjelöltem mellé így a viszonyunk ugyanúgy megmaradt, a barátnőmmel közös meg egyezéssel szakítottunk, mert ellaposodott az egész kapcsolat, apja egyáltalán nem haragszik rám, mert nem bántottam meg a lányát. Én is picit tartottam tőle, de ő akkor mondta nekem hogy elvárja azt hogy vele közvetlenek legyenek az emberek és ne egy kigyúrt fegyőrt lássanak benne, hanem egy normális embert.

2016. nov. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Volt

2. Otthon nem dolgozott.

2016. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De hogy néz ki egy kommandós élőben meg maszk nélkül?Mint rendesen egy másik hétköznapi ember?És ha megölt egy csomó embert?Nem agresszívak nagyon?
2016. nov. 2. 13:22
 6/19 anonim válasza:
85%

nem kell félni:D attól, hogy kommandós volt biztos normális:D az én apósommal első találkozás veszekedés volt és nem kommandós de még csak rendőr sem :D simán egy suttyó:D mondtam párom, hogy nehéz eset és amikor elsőnek mentem hozzájuk illedelmesen bemutatkozni úgy kezdte h te meg ki vagy:D (fogtuk párommal egymás kezét biztos nehéz volt kitalálni) akkor még illedelmesen nyújtottam a kezem és mondtam a nevem illetve azt h a lányának vagyok a párja :D utána ő vissza kérdezett, hogy és mit kezdjek vele? na ott felment a pumpa de még mindig illedelmes voltam, mert csak az após jelöltem illetve a különbség és válaszoltam hogy semmit nem kell kezdeni vele csak gondoltam bemutatkozok, hogy tudja a lánya kinél van ha nincs itthon meg ilyenek utána még mindig flegma meg paraszt volt és 5perc beszélgetés után úgy összevesztünk, hogy ment a ku*rva any*zás azóta se láttam ennek már majdnem 3 éve :D azóta is együtt vagyunk a párommal boldogan :D néha mondja párom h próbáljak meg békülni de mivel ő volt a paraszt én nem fogok nyitni felé amit párom megért:D ezt leszámítva minden tökéletes a kapcsolatunkba :D na nála biztos h nem nyomorékabb a kommandós apósod :D

27F

2016. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.. Teremts számára ismerős hangulatot.. Gyomrozd meg kicsit kézfogás előtt...
2016. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 BlackSword ***** válasza:
100%
Nem, nem normális... Ember, fegyveres testület tagja, nem egy baltás gyilkos... Vagy azt hitted hogy minden őrült kezébe fegyvert adnak???
2016. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

De hogy néz ki egy kommandós élőben meg maszk nélkül?Mint rendesen egy másik hétköznapi ember - dehogy, voros szemei vannak es hegyesek a fogai mert emberhust eszik. Meg persze minden kommandosnak az emberoles a hobbija, tele is van a pincejuk eltunk emberekkel...

Mondjuk egy ilyen hulye kerdes utan lehet agressziv lesz.

2016. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapból aki nem normális vagy indulatos, agresszív abból nem lehet kommandós. Szerintem egy határozott jó kiállású emberrel fogsz megismerkedni. Nincs mitől félned.
2016. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!