Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy hres megtehet...

Szerintetek egy hres megtehet ilyet?

Figyelt kérdés

Egy allast szerettem volna megkapni,de ezek utan mar nem.

Az elso sz*r benyomas mar akkor elkapott mikor beleptem az irodaba. Egy csaj sirva jott ki mert kirugtak.

Aztan bent ultunk ketten egy lannyal a hr-esek irodajaban,egy masik csaj epp a zarovizsgat irta ami szukseges a munkaba allashoz. Vegzett,kiment.

Mar akkor furcsa volt mert hallottam fel fullel hogy utana szidtak ot viszont akkor meg nem teljesen ertettem..annyit mondott a hr-es csajszi,hogy nem kell plusz pontokat keresni neki,ez nem az a helyzet amikor segiteni akarnak neki. Aztan mondta,hogy na akkor legyunk tul rajta es hivjuk be,hogy elmondjuk neki mi van. Nem kell felrehivni.

Bejott az irodaba ahol rajta kivul 5en voltunk es nekunk semmi kozunk nem volt az o dolgahoz. Iszonyu kellemetlen volt az egesz beszelgetes fultanujanak lenni.

Olyan szinten folenyes volt a hr-es csaj es lekezelo hogy borzaszto. Allitolag a lany annyit mondott valamelyik dolgozonak,hogy ugy erzi nem sikerult neki,es jo lenne ha megmondanak ezt a HR-esek mert akkor tudna mas munkat nezni.

Gondolom valaki bekopte a lanyt.

Nagyon megalazo volt hogy elottunk kozoltek ezt vele. En kikertem volna magamnak.

A masik beszolasa amitol felallt a nem letezo szor a hatamon,mikor a hres azt mondta “Na vegeztetek kislanyok?”

Kb 5 evvel idosebb nalam. Miert kell igy lealazni?

Ti dolgoznatok itt? Nekem totalisan elment a kedvem.

21/L


2018. máj. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van ha azert ilyenek mert pont az a celjuk, hogy elriasszák az egyébként alkalmas jelölteket? Ha nem ők a feletteseid, ha nem is lennétek munkakapcsolatban miután megkapod az állást, akkor miért ne vállalnád?
2018. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hat nekem nem szimpatikus a ceg emiatt.

Ez hogy kibeszelnek masokat,bekopkodnek...

Az idegeskedes nem hianyzik

2018. máj. 22. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg.
2018. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Panaszold be őket a vezetőségnél.
2018. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden interjún diktafon van nálam, elég gyorsan meglenne az állás. :) Ha meg nem, akkor Youtube...
2018. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Irány a munkaügyi biróság!
2018. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, respect! :)
2018. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jarjal diktafonnal kis kameraval es nagxon dragan add el valamelyik musorba az r.. tl -nek vagy a tv....2 -nek. Az o ugyvedjuk megallapitja,h megeri-e a nezettseg a pert. Azzal jobban keresnel.

Egyebkent meg ilyen utan is nezhetszvmashol munkat.

2018. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!