Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon miért van mindenkin...

Facebookon miért van mindenkinek fordítva a neve?

Figyelt kérdés

Értem, hogy divat, menő meg amerikai stb, de rengeteg ember, akiről tudom,hogy az ilyesmi nem érdekli,meg nem követi,de mégis a keresztnevét rakja előre.

25/f mielőtt valaki tokos öregembernek néz



2018. máj. 24. 13:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
megnézted már, hogy a te neved nincs e fordítva?
2018. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem azért van így, mert “ez a menő”, hanem azért, mert a Facebook egy külföldi oldal, így mindenkinek a keresztnevét írja előre automatikusan. Kivéve, ha valaki olyan fogyatékos, hogy összekeveri a kettőt.
2018. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nekem rendesen van. Amikor úgy 10 éve regisztráltam, akkor még lehetett úgy.
2018. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem azert van mert ez a meno, hanem azert mert te vagy hulye. Nezd mar meg regisztracional hogy keri a keresztneved, es a csaladneved. Kulfoldon a keresztnev van elol, mi pedig alkalmazkodunk. Van nehany idiota aki felcsereli a kettot, ettol fuggetlenul ez pont hogy igy normalis.
2018. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
78%
Azért mert ez egy külföldi oldal :)
2018. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Én 2 hónapja csináltam. Először nekem is furcsa volt, hogy így vannak a nevek, de aztán megszoktam. Nem a menőség miatt, automatikusan így leszel fent ma már.


N/20

2018. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem mindenkinek, az ismerőseim felének jól van, a másik felének meg nem, olyanoknak is, akikről tudom, hogy nem majmolnak semmilyen külföldi trendet.

Lehet, amikor regisztráltak, angolul hozta fel nekik az oldalt, és nem tudták melyik a fist name, melyik a last name. Én tudok angolul, de még én is keverem a kettőt. :)

2018. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem "divat" meg "amerikai", hanem a világ 90%-ának a keresztneve van elöl, nem a vezetékneve. :D Így hacsak valaki nem fordítva adta meg regisztrációkor, fel lesz cserélve.
2018. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
26%

Regisztráció után is van lehetőség állítani a sorrendet.


Aki mégsem állítja:

-túl lusta

-túl buta

2018. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Van a beállításoknál lehetőség h milyen sorrendben írja ki a nevedet.
2018. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!