Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy van mindenkinek olyan...

Hogy van mindenkinek olyan sok ismerőse Facebookon?

Figyelt kérdés
Minden ismerősömnél látom, hogy több száz ismerőse is van. Honnan tudnék én is többet szerezni?

2016. dec. 24. 01:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek több? Nekem csak 30 körül van :D Az igazi valós ismerőseim nagy része nem is ismim ott.
2016. dec. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk ismerj meg több embert...
2016. dec. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Szimplán ész nélkül jelölgetsz mindenkit akit kiad további lehetőségként a fb. Ennyire egyszerű.

100 jelölésből 80-90 automatikusan elfogadja.

2016. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szegről végről nekem is volt ~300 ismerősöm, most ~1 éve regisztráltam újra és "összeszedtem 140-et. Ha nagyon erőltetném lenne olyan 200 megint.


Amúgy elég egyszerű, ha gyerekkoromtól lenne facem, akkor ~20 általános osztály, ~35 szakközép, ~100 egyetemi ismerősök. És ezt úgy hogy nem vagyok mondjuk népszerű sem. Ha ismert vagy akkor bejelöl 2 másik osztálynyi ember, péntek esti bulikból emberek, munkatársak...


Vagy érdemes részt venni a közösségi életben, az összes ismerősöm aki aktív, például oktat, mentor egyetemen, korrepetál, bulikon jelen van és van egy kis beszélőkéje, annak 5-600 ismerőse is van.


Amúgy az égvilágon semmit nem számít kinek mennyi ismerőse van facebookon.

2016. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek 2000 ismerőse van. Volt amikor mellette ültem, láttam mit csinál, folyamatosan jelölgette azokat az embereket akiket a facebook ajánl, akár ismeri, akár nem. Ennyi. Sokuk egyből vissza is jelölte, mert ugyanúgy az a fontos nekik is hogy sok ismerős legyen.
2016. dec. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Minek az neked? Ezek nem aranytallérok!
2016. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem tobb, mint 300 van, de ha valakit nem ismerek, akkor nem jelolom vissza. Ekkora szam siman osszejon az eddigi 8 munkahelyemrol, altalanos-kozepsulibol, egyetemrol, a nyelviskolabol, a csaladbol es akkor a barataimat meg nem is emlitettem. Amugy meg a legtobb embert foleg udvariassagbol jeloltem vissza + egyetemen eleg kiterjedt az informacios halozat, sok mindenkitol lehet tudakolni a vizsgakkal, orakkal, tanarokkal kapcsolatban.


Ki kell hasznalni a Facebook adta lehetosegeket. Ha valaki csak a gondot latja benne, az meg nem a weboldal hibaja, hanem a felhasznaloke. :) Mindent lehet esszel hasznalni, csak nem mindenkinek sikerul.


23N

2016. dec. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Tudod régen divat volt, hogy minden ismeretlent bejelölt mindenki, mert az a menő, ha minél több ismerősöd van. Szóval ne légy irigy rájuk.

Nekem ~400 ismerősöm van, 98%-ukat ismerem.

Én azt sem jelölöm vissza, vagy jelölök be, akit csak látásból ismerek. Legalább pár párbeszéd kell ahhoz, hogy bejelöljem vagy visszajelöljem.

Jobb is így.

2016. dec. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mert válogatás nélkül jelölnek Mindenkit be,- és vissza, függetlenül attól hogy ismerik e.

Nekem most olyan 300 körüli, és folyamatosan növekszik, köszönhetően annak hogy egy elég központi helyen dolgozok a kisvárosunkban, így a környékbelieket muszáj visszajelölnöm, hisz ha én nem is tudom kik ők, ők nagy valószínűséggel tudják én ki vagyok... És ezt nagyon nem szeretem, mert eddig csak olyanokat jelöltem vissza (ritkábban be), akikkel legalább egyszer beszéltem már.

2016. dec. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én megoldottam a facebook fiók törlésével ezt az apró semmilyen problémát.
2016. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!