Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan fontos mindenkinek...

Miért olyan fontos mindenkinek, hogy mire hány lájkot kap facebookon?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 10:06
 1/9 Antimod ***** válasza:

Nekem csak az üzlet oldalamon fontos, mivel így magasabbra értékeli a kereső, és hamarabb megtalálják az adott oldalt/posztot az emberek.

Magánemberként semmit sem szoktam megosztani.

2013. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

mert egy eltorzult,cybervilagban elunk,ez alapjan kapunk visszajelzest magunkrol,es minel tobb lajkot kapunk annal tobbre ertekeljuk magunkat.

ez a valos eletben egy mosoly,egy egyeterto bologatas,igenlest jelent.

sajnos mar eluralta a virtualis vilag az igazit,szivem szerint megszuntetnem a facebookot,mert inkabb szetvalasztja mint osszehozza az embereket.errol tanulmany is szuletettt egyebkent.Angolul van,de errol beszelek:

[link]

2013. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem fontos. Sőt, még fészbukom sincs. :)
2013. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van, de kapok elismerést nélküle eleget!
2013. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert ebből áll az életük, tisztelet a kivételnek.Mert azért nem mindenkinek fontos.

De képzeld el ha pl csak egy hónapra nem lenne facebook.Az ilyen emberek beleőrülnének.

2013. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, vágyunk az elismerésre. Bár nem mindegy, hogy egoista szempontok miatt vagy szeretethiánytól.
2013. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is sokszor megkérdeztem, én sem értettem. Aztán egyszer feltettem egy díszpárnát, amit életemben először varrtam, és tényleg hihetetlenül jólesett a sok pozitív visszajelzés.
2013. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért olyan fontos, mert a hatalom erre kondicionált, hipnotizált.
2013. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én nem vagyok facebookfüggő, nem lógok a mobilomon stb., mielőtt megkapom ezt a vádat. nincs összesen 200 ismerősöm se, nem is vagyok like-vadász.


és igazatok van, nem ez kéne, hogy számítson


de azt is gondolom, hogy semmi különös nincs abban, és nem kell csodálkozni rajta, hogy valaki elgondolkodik azon, hogy miért kap mindenre kevés lájkot, ha mások sokat kapnak. 1-1 kép/megosztás esetében nem fontos, de ha valaki általában ezt érzi, nem lehetünk meglepve. nem azt állítom, hogy bárminek is fokmérője kellene hogy ez LEGYEN, de pl. voltam olyan helyen, ahol egy férfi minden nőnek kezet csókolt, de egyiküket véletlenül kifelejtette. az meg megsértődött. természetesen a kézcsók hiánya nem jelezte, hogy a nőt kevésbé szereti a többinél, de amikor a nő odament, hogy megkérdezze, hogy ő mért nem kapott, mindenki értette, hogy mi eshetett neki rosszul.

vagy ha valahol az lenne a kedvelés fokmérője, hogy kihez hány plüsstigrist vágnak, természetesen elgondolkodna az, aki keveset kap.

vagy egy ballagáson vannak diákok, akik 600 virágot kapnak, már meg 3-at. nyilván őt sem szereti kevésbé a családja. de abban semmi "eltorzultság" nincs, hogy egy elgondolkodik, ha azt érzékeli, hogy RENDSZERESEN kevesebb a pozitív visszajelzés MINDENNEL, amit adott területen csinál.

2015. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!